banner851

banner955

500 KİLOMETRE SONRA, YAKAYI ELE VERDİLER

Ankara’da çaldıkları otomobil ile şehir şehir gezen 16 yaşındaki ikiz kardeşler, Düzce Emniyeti Trafik Şube müdürlüğü ekiplerinin başarılı operasyonuyla yakalandı.

Asayiş 26.03.2022, 14:36 26.03.2022, 14:38
2675
500 KİLOMETRE SONRA, YAKAYI ELE VERDİLER
banner1032

Olay 24 Mart Perşembe günü ikiz oldukları belirlenen 16 yaşındaki kardeşlerin, Ankara’dan bir otomobil çalmasıyla başladı. Edinilen bilgilere göre S.Y. ve ikiz kardeşi Ö.Y. Çaldıkları otomobil ile gezmeye başladı. Kardeşler daha sonra şehir şehir gezerek İstanbul’a gitmek istedi. Ankara’dan Bolu’ya gelen kardeşler, akaryakıtları azalınca akaryakıt istasyonuna girerek aracın deposunu doldurup, Düzce yönüne doğru kaçtılar.

BÖLGE TRAFİK EKİPLERİNDEN KAÇAMADILAR
 

TEM otoyolu Kaynaşlı gişelerinden Düzce istikametine doğru ilerleyen S.Y. idaresindeki otomobili, Bölge Trafik Ekipleri takip etmeye başladı. Düzce gişelerinden çıkan otomobil, Tüm yolların Emniyet ekiplerince kontrol altına alınmasıyla beraber, Sakarya istikametine gittiği esnada bir akaryakıt istasyonunda yakalandı.
 

Yapılan ilk incelemede ehliyetleri olmadığı belirlenen ikiz kardeşler S.Y. ve Ö.Y. Hırsızlık Büro amirliği ve Çocuk Şube ekiplerince gözlem altına alınırken, otomobil otoparka çekildi.

İHA

Yorumlar (1)
Metin 7 ay önce
Burdan hirsizlar okusun eyer benim arabama denk gelir yakalarsam oracikta canina kiyarim hic aciman
25
orta şiddetli yağmur