banner851

banner955

52 SÜRÜCÜYE CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Düzce’de vatandaşlar tarafından yoğun şikayetin geldiği bölgede uygulama yapan polis ekipleri, trafik kurallarına uymayan 52 sürücüye cezai işlem uyguladı.

Asayiş 30.08.2020, 11:08
2820
52 SÜRÜCÜYE CEZAİ İŞLEM UYGULANDI
banner1032

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafik kurallarına uymayan, abart egzoz kullanan ve trafiği tehlikeye sokan sürücüler hakkında yoğun şikayet gelen alanlar ile vatandaşların sık sık şikayet ettiği noktalarda denetim yaptı.

Düzce Üniversitesi yerleşkesinin de içinde bulunduğu Konuralp Mahallesi kafeler bölgesinde denetim yapan trafik ekipleri tarafından 326 araç kontrol edildi.

Kontrollerde 6 sürücüye sürücü belgesiz araç kullanmaktan, 5 sürücüye muayenesiz araç kullanmaktan, 4 sürücüye yayalara geçiş hakkı vermemekten, 14 sürücüye seyir halindeyken cep telefonuyla konuşmaktan, 2 sürücüye zorunlu trafik sigortası yaptırmamaktan, 2 alkollü sürücü ile diğer maddelerden 18 sürücü olmak üzere 52 sürücüye 30 bin 612 lira idari para cezası uygulandı.

Yetkililer, denetimlerin arttırılarak devam edeceğini, özellikle vatandaşları rahatsız eden sürücülere izin verilmeyeceğini söyledi.

HABER: Ali Yıldız – Selçuk Akyol (İHA)

Yorumlar (5)
Rıza 2 yıl önce
Ceza kesin ama harici zamanlarda kurallara siz de uyun polis arkadaşlar. Trafik kurallarını en çok yine polisler ihlal ediyor. Görüyoruz.
Osman 2 yıl önce
52sine ceza kestilerse 152sini de görmezden gelmişlerdir. Acımayın, basın cezayı hepsine. Yollar berbat. Düzceli şöföeler düzgün araba kullanamıyor, kural bilmiyor. Kendilerine de çevrelerine de zararlar.
VATANDAŞ 2 yıl önce
sivil araç ile gezip cezayı öyle yazmalı bence polislerimiz. özellikle akşamları
Ae 2 yıl önce
Fisko ışıklarıns giden yola bir çözüm üretin ilk yapıldığında imam hatip tarafından bir sefer gittim plakaya ceza yazmışlar şimdi bakıyorum birsürü araç oradan gidiyor ceza meza yok
Dzcli 2 yıl önce
Çerkez Taşköprü ve İhsaniye kavşaklarda denetlenmeli ihlal çok
15
parçalı bulutlu