banner851

banner955

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, il genelinde başlattıkları uyuşturucu madde ile ilgili mücadele çalışmaları artarak devam ediyor. Düzce’nin çeşitli bölgelerinde yapılan yol denetimlerinde ve bir şahsın evine düzenlenen operasyonda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilirken, toplam 6 kişi gözaltına alındı.

Asayiş 29.11.2021, 12:39
2471
6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI…

Okullarında açılmasını fırsat bilen uyuşturucu tacirleri gençleri zehirlemeye devam ediyor. Düzce’de uyuşturucu satışı ve kullanımına göz açtırmayan Düzce polisi ve jandarma ekipleri, il genelinde adeta uyuşturucuya karşı seferberlik başlattı.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, H.Y isimli şahsın uyuşturucu madde bulundurduğu ihbarı üzerine, şüphelinin Bahçeşehir Çamlı Evler Mahallesinde ki evine operasyon düzenledi. Hassas burunlu narkotik köpeği ile evde yapılan aramalarda bir miktar metanfetamin ve içiminde kullanılan 2 adet Payp aparatı, esrar maddesi ile içiminde kullanılan 1 adet Pet şişe ele geçirildi.

Şüpheli H.Y. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınarak, işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Öte yandan yine Düzce İl Jandarma ekipleri tarafından Düzce’nin çeşitli bölgelerinde yapılan yol kontrolleri ve devriye görevi sırasında 5 kişinin aracı ve üzerlerinde yapılan aramalarda bir adet kurusıkıdan bozma 7.65 çapında tabanca, bu tabancaya ait bir adet mermi ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

Şüpheli 5 kişi jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Fahri K. 1 yıl önce
Operasyon yapsalar ne olacak, boşa çaba. Yakaladıkları sağlıyorlar. Adamlar daha çok hırs yapıp daha çok ekliyorlar. Ee zararı karşılaşmaları lazım...
Yeni Sayımız