banner851

banner955

6 KİŞİ KURTARILDI...

Yığılca ilçesinde kar nedeniyle ormanlık alanda mahsur kalan 6 kişi, ilçe jandarma komutanlığı ekipleri tarafından kurtarıldı.

Asayiş 28.02.2022, 11:10 28.02.2022, 14:09
1692

Yığılca ilçesine bağlı Aksaklar Köyü Kızıltepe mevkiinde yürüyüşe çıkan M.Y, H.T, A.Y.K, O.T, İ.T ve T.Ö, yoğun kar nedeniyle bölgede mahsur kaldı. Mahsur kalan vatandaşların, durumu Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirmesinin ardından, bölgeye Yığılca Jandarma Komutanlığı ekipleri sevk edildi.

Engebeli ve ormanlık arazide 1 saatlik çalışmanın ardından jandarma ekipleri dün akşam saat 19:30 sıralarında M.Y, H.T, A.Y.K, O.T, İ.T ve T.Ö’ye ulaşmayı başardı. Jandarma ekipleri tarafından kurtarılan vatandaşlar, sağlık kontrollerinden geçirilmek üzere, Yığılca Entegre Hastanesi’ne götürüldü. Vatandaşların her hangi bir sağlık problemlerinin olmadığı bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Adige 7 ay önce
Bu gereksizlere basacaksın cezayı. Bile bile devleti zarara sokuyorlar.
Milletin aklıyla alay edi 7 ay önce
Bu insanlar ya çok cahil ya da bu milletle alay ediyor, kardeşim, hava şartları belli, yörelere göre de kar kalınlığı belli bilerek böyle yerlere gidenler macera arıyorlar ama kurumlar vs. bunlar için seferber oluyorlar onu da biliyorlar ve onun için maceralarına macera katmaya çalışıyorlar, yani bilerek devlete yük katıyorlar, bu tip kişilere bu karlı durumlarda 8zin verilmemeli ve bunlar gibilerede ceza verilmelidir.
12
açık