banner851

banner614

6 ŞİRKET ÇALIŞANI TUTUKLANDI!

Düzce'de iş dünyasına yönelik gerçekleştirilen FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan 6 şirket çalışanı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Ayrıca biri Düzce Adliyesi, diğeri Sakarya Adliyesi'nden olmak üzere 2 zabıt katibi de gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 15.12.2016, 09:34 15.12.2016, 12:36
7212
6 ŞİRKET ÇALIŞANI TUTUKLANDI!
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisine sızmış bir grup FETÖ Terör Örgütü üyesinin 15 Temmuz'da kalkıştığı ancak devletin ve milletin omuz omuza vererek püskürttüğü hain darbe girişiminin ardından tüm illerde olduğu gibi Düzce'de de gözaltı ve adli işlemler devam ediyor. 

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)'na ilişkin soruşturma kapsamında iş dünyasına yönelik operasyonlar sürüyor. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce başsavcılık talimatıyla bir yandan iş adamlarına diğer yandan şirketlere operasyonlar gerçekleştirilirken, son dalganın odağın şirket çalışanları vardı. FETÖ/PDY Terör Örgütü ile bağlantısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 6 kişi hakim karşısına çıktı. FETÖ ile irtibatı olan şirketlere ilişkin dosya kapsamında gözaltına alınarak, mahkemeye çıkarılan 6 şüpheli tutuklandı. Ayrıca 1'i Düzce Adliyesi'nden ve 1'i Sakarya Adliyesi'nden olmak üzere 2 zabıt katibi de gözaltına alındı.
 
Yorumlar (6)
halk 5 yıl önce
bunların isimleriyle verinki kimler olduğunu bilelim
Çok iyi olmus 5 yıl önce
Parmağı girenin parmağı kopsun herseyi affedin ama vatana ihaneti asla
vatandaş 5 yıl önce
vatana ihanetin miladı olmaz sen bu vatana ihanet ettınmı ettın ondan sonra kendını aklamak için milat koyamazsın bu millet bukadar salak degıl.
aynen devam 5 yıl önce
Herkesi affedeceksin, haini asla.... Suratına gülüp sonra darbecilerin peşinde koşanın bu ülkede yeri yok.
Süper esnaf 5 yıl önce
Sira sende esnaf.oy moy yok sana.
esnaf 5 yıl önce
durmak yok yola devam.yenı bı kanunda cıkartırsınız fetöden tutuklananların yedi sülalaesı oy kullanamaz dıye