banner851

banner614

7 DERNEK ÜYESİNE FETÖ GÖZALTISI!

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Düzce Niyet Milli ve Manevi Değerleri Yüceltme Derneği üyesi 7 kişi gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 06.12.2016, 19:48 08.12.2016, 11:03
4778
7 DERNEK ÜYESİNE FETÖ GÖZALTISI!

Düzce'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 7 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, "terör örgütü üyesi oldukları" iddiasıyla Düzce Niyet Milli ve Manevi Değerleri Yüceltme Derneği üyesi 7 kişinin ev ve iş yerlerine operasyon düzenlendi.

Bazı belge ve dokümanlara el konulan aramalar sonrasında 7 kişi gözaltına alındı.

Şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin devam ediyor.

Yorumlar (8)
doğrucudavut 5 yıl önce
cemaatmiş tarikatmiş müritmiş gurbanmışş bu ülkeye bu zihniyetten hayır gelmez. hayır gelse Atatürk tekke ve zaviyeleri kapatmaz halifeliği kaldırmazdı. Türkiye şeyhler müritler ve dervişler ülkesi olmamalı..
YEŞİL DÜZCE 5 yıl önce
NE DERNEĞİ FETOCULARIN HEPSİ PARA PEŞİNDE SERMAYELERİ YALAN VE DİNİMİZ HALKIN DİNİ DUYGULARINI İSTİSMAR EDEREK TOPLUYORLAR BU PARALARI HARAM ZIKKIM OLSUN HEPSİNE ÇAKMA MÜSLÜMANLAR TOPLULUĞUSUNUZ
YEŞİL DÜZCE 5 yıl önce
ALINIP BIRAKILANLAR SERBEST KALALARDA DİLORLARKİ TÜRKİYE ENİNDE SONUNDA BİZİM OLACAK DİYORLAR HALA UMUTLARI VAR DEMEK İRADELERİ SATILMIŞLAR
İhanet 5 yıl önce
Bu ulke aleyhinde kim varsa en agir sekilde cezalandirilmali
Can . D 5 yıl önce
FETÖCÜLER TABIKI HESABINI VERECEKLER YAPDIKLARI YANINA KARMI KALACAK HE YOK ÖYLE
nsm 5 yıl önce
12 yil beraber olduklarini topluyor da kendilerini ne zaman toplayacaklar, onu cok merak ediyorum. Allah affetsin'e mi siginacaklar? o halde bu darbenin hesabi sorulmayacak demektir.
Esin 5 yıl önce
Darbecilerle iş tutan kimdi iyi hatırlayalım. Hocaefendi diye elini eteğini öpen chp miydi? Tarikatlara bu kadar yolu kim verdi?
ayna 5 yıl önce
Darbeden sonra bile utanmadan FETÖ cülerle iş tutan, onları alkışlatan işbirlikçi CHP liler yargılanmadan darbecilerin hesabı sorulmayacak demektir.