banner851

banner614

7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Düzce’de Ramazan ayını silahla havaya ateş ederek karşılayan 7 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 12.04.2021, 21:42 13.04.2021, 12:06
7598

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayını karşıladıklarını söyleyerek silahla ateş edenlerin engellenmesi için önlem aldı.

Yüzlerce polis, akşam ezanı öncesi ve sonrasında mahallelerde yaya olarak ve araçla devriye gezdi. Polis imdat hattına gelen yoğun ihbarlar üzerine polis ekiplerince Azmimilli, Koçyazı, Fevzi Çakmak, Fatih, Karaca, Yeşiltepe ve Dereli Tütüncü mahallelerinde yapılan kontrollerde 7 kişi suçüstü yakalandı.

6’sı kuru sıkı, 1’i pompalı tüfek olmak üzere 7 ateşli silaha polis ekiplerince el konuldu. Şahıslar "6136 Ateşli Silahlara Muhalefet kanunu" ve "Kabahatler Kanunu" kapsamında haklarında işlem başlatılarak serbest bırakıldı. (İHA)

banner844
Yorumlar (5)
jaccki 6 ay önce
osmanlicilar bunlar
Cengiz E 6 ay önce
Bu kadar saçma bir adet olabilir mi..silah atmanın mantığı nedir. Vatandaş yaralandığında ya da öldüğünde kim verecek hesabını. O silahlar gerektiğinde kullanılır.Keyfi bir amaçla kullanılmaz.
Düzceli 6 ay önce
Salak lan bunlar dümdüz salak, sen ramazanı kutlayacaksın diye birilerinin canını tehlikeye atamazsın. Bunun farkında da değilsin çünkü zaten az biraz beynin olsa bunu yapmazdın. Çek cezanı şimdi.
Kkkk 6 ay önce
Sanki oruc tutacaklar..çogu tutmuyor.
Köylü 6 ay önce
Herhangi bir şeyi kutlamak[evet silahla kutlamak yanlış] için o şeyi yapıp yapmamak önemli mi? Çoğunuz kutlamaları "aa herkes kutluyor biz de kutlayalım" diyerek iki üç sosyal medyada fotoğraf paylaşarak yapıyorsunuz, içinizden gelmiyor bile. Kimsenin oruç tutup tutmaması sizi ilgilendirmez.