banner851

banner614

77 SÜRÜCÜYE CEZA KESİLDİ

banner619

Düzce’de polis ekiplerinin gerçekleştirdiği uygulamada emniyet kemeri takmayan, trafik kurallarına uymayan ve araç içi gözükmeyecek derece araç ön camlarına film çeken sürücülere yönelik denetim yapıldı. 77 araca cezai işlem uygulanırken 28 aracında ön filmleri söküldü.

banner846
Asayiş 12.06.2021, 13:50 12.06.2021, 16:14
2592
banner844

Düzce’de trafik kurallarına uymayan sürücülere yönelik denetimler tüm hızı ile devam ediyor. Bu kapsamda Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri sürücülerin yoğunlukla kullandığı D-100 Karayolu Bolu-Düzce yolunda uygulama yaptı.

Yapılan uygulamada araç içi gözükmeyecek derece araç ön camlarına film çeken sürücüler tek tek kontrol edildi. Renkli camları olan araç sürücülerinde herhangi bir sorun yaşanmazken, 28 aracın ön camındaki filmler söküldü. Ayrıca uygulama kapsamında emniyet kemerleri de tek tek denetlendi.

Yapılan kontrollerde 77 araç sürücüsünün emniyet kemeri takmadığı tespit edilince sürücülere 144’er liradan toplamda 11 bin 88 lira cezai işlem uygulandı. Trafik kurallarına uymayan sürücülere yönelik polis ekiplerince denetimlerin devam edeceği öğrenildi.

(İHA)

Yorumlar (8)
Düzceli 2 ay önce
film biter ceset torbası denetimi başlar amaç tam takır talan edilen kasaya akpe polisi marifeti ile kaynak yaratmak.
Düzceli.. 2 ay önce
Develi besni köyünde bahsedilen yerler, köy içi ve yol kenarı, eskiden yol terki denen yerler.. Öyle entegre hayvancılık yapılacak konumda değil....
Mustafa kandemir 2 ay önce
Bayan Sürücülere Ceza Varmi
Kerem Sert 2 ay önce
Bayan Sürücülere Kimse Ceza varmi ki Dolu Düzce
Düzceli 2 ay önce
Nedir bu camlara film çektirme merakı. Arabada gizli birseyin mi varda camları kararıyorsun. Herkes kendi kendine film yazıp oynuyor. Mafya özentisi cahilce davranmaktan başka birşey değil. Sökün hepsini gitsin.
suat 2 ay önce
fabrika çıkışlı renkli camlı arabaları alanların saklıyacak birseylerimi var varsa da ceza kesilmiyor ayrımcılık burada bile var
vatandaş 2 ay önce
Millet arabamızın içindeki karımıza kızımıza bakmasın diye ışıklarda vs araç içlerini merak edip süzen vatandaşlar çok
Düzceliye düzceliden ceva 2 ay önce
Uzun yol gidiyorum sadece yan camlarda film var film yokken gittiğimde kolum ve yüzümün sol tarafı kıpkırmızı oluyor boş muhabbet yapmayın.