banner851

banner955

8 KİŞİ TUTUKLANDI 2 KİŞİ ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST KALDI

20 Temmuz akşamı Esentepe Köyünde meydana gelen ve 3 kişinin ölüp 1 kişinin ağır yaralanmasına neden olan silahlı saldırıya ilişkin davanın ilk duruşması görüldü. Mahkemece verilen kararda 8 kişi tutuklandı, 2 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Asayiş 29.07.2022, 11:17 29.07.2022, 15:38
8368

Olay 20 Temmuz Merkeze bağlı Esentepe Köyü’nde meydana geldi. Aralarında husumete dayalı kan davası olan Gürbüz ve Çuhadar ailesi köyde karşılaşarak tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Gürbüz Ailesi Çuhadar Ailesi tarafından silahlı saldırıya uğradı.

3 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ AĞIR YARALANDI

Saldırı sonucunda Gürbüz Ailesinden 2 kişi olay yerinde hayatını kaybederken 2 kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı.

Ağır yaralılardan birinin hastanede hayatını kaybetmesiyle beraber, ölü sayısı 3 e yükselmişti.

10 KİŞİGÖZALTINA ALINDI

Konuya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Düzce Cumhuriyet Başsavcılığından verilen talimat doğrultusunda Düzce İl Jandarma Ekiplerince 10 kişi hakkında yakalama çalışması başlatılmış ve kısa sürede yakalanmıştı.

İLK DURUŞMA YAPILDI

3 kişinin hayatını kaybettiği 1 kişinin de ağır yaralandığı Esentepe Köyü’nde meydana gelen silahlı saldırıya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında başlatılan yargı sürecinin ilk duruşması gerçekleşti.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından mahkemeye sunulan deliller ışığında gözaltına alınan 10 kişiden 8 i tutuklandı 2 si adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Öte yandan tutuklanan 8 kişinin geniş güvenlik önlemleri eşliğinde Düzce Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildiği bildirildi.

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 2 ay önce
Bu konuda jandarma ekiplerini tebrik etmek gerekir. Olayın arkasındaki şahısları yakalaması çok büyük başarı. Olayı gerçekleştiren 2 şahıs kukla . Elbette onu azmettirenler vardı ve bunun arkasını kazıyan asıl failler ile cezaevine gönderildi.
. 2 ay önce
Cahillikten başka bir bir şey değil olayın başlangıcından sonucuna kadar ne geçti şimdi ellerine
sinan kambur 2 ay önce
ALLAH KİMSEYE BÖYLE DERT KEDER VERMESİN, ALLAH RAHMET EYLESİN, ALLAH KURTARSIN...
17
kapalı