banner851

banner614

8 POLİSE FETÖ GÖZALTISI

banner619

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Düzce’de açığa alınan 27 polisten 8’i gözaltına alındı.

banner846
Asayiş 28.04.2017, 12:32 28.04.2017, 15:02
4077
banner844

Emniyeti sarsan açığa alma kararının ardından operasyon için düğmeye basıldı. Fetullahçı Terör Örgütü ile iltisakı veya irtibatı olduğu gerekçesiyle Düzce’de 27 polisten 8’i gözaltına alındı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Düzce’de açığa alınan 8 polisi gözaltına almak için harekete geçti. Belirlenen adreslerde yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan 8 şüpheli polis, sağlık kontrolü işlemlerinin ardından emniyete götürüldü.

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Yorumlar (5)
muharrem dönmez 4 yıl önce
Fetoculara idam istiyoruz bizim paralarımızla yaşıyorlar
Ay yıldıza kurban 4 yıl önce
Fetöcüyu alıp ako cuyu getirdikten sonra ne farkı olacak 5 yıl sonrada onları ayıklamaya uğraş.bunlar bir zamanlar göbekten bağlıydı birbirine. Bu gidişle türkiye türklerin elinden çıkacak korkuyorum
Doğrucu köylü 4 yıl önce
Ne zaman abd den bi politikacı gelse yada bizimkiler abd ye gitse içim ciz ediyo .yine ülkemin başına ne çorap örülüyor diye endişelenmekten kendimi alıkoyamıyorum.hep inkar hep riya bi kendinize gelin ya
iljer 4 yıl önce
Ne istediniz de vermedik diyenler gel bu hasret bitsin diyenler ortada geziyor
Maksat 4 yıl önce
Gündem olsun bak hala fetö var denilsin millet bu haberle meşgul olsun ve atı alan Üsküdar'ı geçsin . Biri de çıkıp demiyor ki hergün şehit haberi geliyor !