banner851

banner614

9 KİŞİ TUTUKLANDI!

banner619

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca emniyetin mahrem imamlarına yönelik yürütülen “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme” soruşturması kapsamında 5, adliye yapılanmasından 3 ve avukat yapılanmasından 1 şüpheli olmak toplam 9 kişi tutuklandı.

banner846
Asayiş 09.05.2017, 16:13 10.05.2017, 16:30
6194
9 KİŞİ TUTUKLANDI!
banner844

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 9 kişi tutuklanırken, 5 kişi adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Emniyetin mahrem imamlarına yönelik yürütülen “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Kurma veya Yönetme” soruşturması kapsamında tutuklanmaları istemi ile Düzce Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen şüpheliler K.Ö, N.Ö, O.K.T, T.A ve C.A tutuklandı.

Yine örgütün adliye yapılanmasına yönelik yürütülmekte olan soruşturma kapsamında adliye katipleri M.Ç ile S.D, İcra Zabıt Katipleri O.T.A ve H.P, infaz koruma memurları S.A, T.K, İ.B.S ve S.S.K tutuklanmaları istemi ile Düzce Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Şüphelilerden S.A, T.K ve İ.B.S tutuklandı. Diğer 5 şüpheli adli kontrol şartı ile salıverildi.

Ayrıca avukat yapılanmasına ilişkin soruşturma kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli H.Ç. tutuklandı.

Yorumlar (3)
vatansever 4 yıl önce
belediyelere ne zaman el atılacak
... 4 yıl önce
Beyin takımıyla uğraşın bırakın garibanı kandırılan sönürülen saf insabları...
nsm 4 yıl önce
sirti kalin fetöcüleri düzmece raporla hapisten salan siyasi ak arkadaslara yine sira gelmemis degil mi sayin evet'ci kardesim? anitparkta nöbetler tutan kardes, hayirdir, bu adalet(!)e hic sesin cikmiyor? niye? bu muydu senin dik durusun?