banner851

banner955

ABLA YILDIZ: “3 GÜN ÖNCE BOŞANMA DİLEKÇESİ VERMİŞTİ”

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde sabah saatlerinde eşi tarafından çocuklarının gözü önünde öldürülen kadının ablası, “Sürekli tartışıyorlardı. Kardeşim kaç kere boşanma dilekçe verdi” dedi.

Asayiş 16.03.2021, 11:14 16.03.2021, 14:23
5579
ABLA YILDIZ: “3 GÜN ÖNCE BOŞANMA DİLEKÇESİ VERMİŞTİ”

Düzce’nin Akçakoca ilçesi Osmaniye Mahallesi Çuhallı Çarşısında sabah saatlerinde 49 yaşındaki Metin Aygün eşi Mediha Aygün ile tartıştı.

Tartışmanın büyümesi sonucunda Metin Aygün çocuklarının gözü önünde bıçak ile önce karısını öldürdü sonda da kendi canına kıydı.

Cenazeler ise otopsileri yapılmak üzere Akçakoca Devlet Hastanesi morguna kaldırılırdı.

Öldürülen kadının ablası Sema Yıldız olayı kardeşinden duyduğunu belirterek, “Sürekli tartışıyorlardı. Kardeşim kaç kere boşanmak için dilekçe verdi. Eşi bir türlü kabul etmedi. Olayı tam olarak bizde bilmiyoruz. Kardeşim 3 gün önce boşanma dilekçesi vermişti. Eşi bunu bir türlü hazmedemiyor. Geçen geldiğinde tartışmışlar. Dün Yalova’ya gitmiş. Bu sabah gelmiş. Bu olay olmuş” şeklinde konuştu.

Olayla ilgili olarak soruşturma devam ediyor.

(İHA)

Yorumlar (3)
Watandas 2 yıl önce
Seni istemeyen birini zorla niye bosanmazsin ve adam belki kayil ve kansızlık ruhunda var kendin gebermissin o çocukları annesiz bırakmaya ne hakkinnvardi.. hepsinin hayatlarını çaldın kendinde giderken .. birde psikolojik sorunu varmış diyorlar zaten tüm suçlular bunun arkasına sığınır.. tüm sapiklarin canilerin katillerin Allah belasını versin..
dertli 2 yıl önce
Alın işte kadını koruduk değilmi, ailede huzur bozuldummu hemen hemen artık dönüşü yok,sebep ne olursa olsun bunları barıştırma işi hikaye aslında çünkü bardak kırılmış birkere ve yapışmıyor.kadın korkudan şikayet edemiyor etsede zaten ilgilenen olmuyor erkeğe yalandan yere uzaklaştırma cezası eee erkek nerde yine kadının dibinde, genel olarak böyle kadın cesaretini topluyor boşanma dilekçesi veriyor eee avukatsız olmaz niye geri zekalıya kadın derdini anlatamaz.para yok avukata noolucak baro atayacak o zaman ama oda olmuyor bazen ondada krıterler aranıyor hadi o da tuttu aylarca mahkeme günü bekle.bu boşanma sıkıntısı sadece kadınların sorunu değil erkekte aynı sıkıntılara gebe.yahu arkadaş ailede biri ayrılmak istiyorsa ve bunların yaşadığı huzursuzluğu birileri biliyorsa bu gibi olayların önüne geçmek için tez elden boşayacak mekanizma olması lazım.hakim cezayı kime keserse kessin onlar buna razı zaten yeterki ayrılsınlar.çocuklarınız var boşanma ne yapar onlar yahu her akşam o çocuklar ana baba kavgası görmekten yada şiddetten çokmu mutlular.ayır sen onları çocuklara kim bakacaksa ver kararını baksın o.boşanmak isteyen ailelere kolaylık sağlaki birbirlrine düşman olmadan medenice ayrılırlarsa o çocuklar yine huzur içinde büyür.erkek ayrılmak istiyor kadın bırakmıyor kadın istiyor erkek bırakmıyor sonra maalesef durum ortada.boşanmalar kolaylaşmadığı sürece böyle vaka maalsef çok duyacaz daha.
bay 2 yıl önce
ezik herif..mundar..kendini zıbartmışın kadından ne istiyorsun pislik..