banner851

banner955

ACEMİ KASAPLAR YİNE İŞ BAŞINDA…

Kurban Bayramı’nın ilk gününde kurban keserken çok sayıda kasap yaralandı. Düzce’de sabah saatlerinden itibaren 70 dolayında kişi Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alındı. Akçakoca'da ise 26 kişinin, kurban keserken yaralandığı öğrenildi. Bu sayının akşam saatlerine kadar artması bekleniyor.

Asayiş 20.07.2021, 11:51 20.07.2021, 16:28
3269

Düzce’de Kurban Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlar bayram namazının ardından, kurban kesip dini vecibelerini yerine getirmek için, belediyelerin belirlediği kurban kesim alanlarına gitti. Bazı vatandaşlar ise evlerinin bahçesinde ya da arazilerde kurbanlarını kesti.

Bu yıl kurban kesimi sırasında yine bildik görüntüler yaşandı. Kurbanlıkları keserken çok sayıda kişi yaralandı.

Düzce’de, sabah saatlerinden itibaren 70 kişi kesici alet yaralanması ve hayvan darbelerine maruz kaldıkları gerekçesiyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama hastanesine başvurdu.

Yaralıların tamamına yakını, ayakta müdahale edildikten sonra taburcu edilirken, kurban keserken yaralananlarının sayısının akşam saatlerine kadar artması bekleniyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Polat 1 yıl önce
Düzce den bolu ya gidiyoruz tedavi için neden mi ultrason para röntgen para tahlil para anlamadım Bolu da üniversite hastanesi Düzce'de üniversite hastanesi iş yönetimde biter bütün iş bilmez torpilli insanlar Düzce'de
Yeni Sayımız