banner851

banner955

AHLAK ŞUBE’DEN DEV OPERASYON

Cedidiye Mahallesi'ndeki evlerinde kumar oynayan yabancı uyruklu şahıslar polis ekipleri tarafından suç üstü yakalandı.

Asayiş 06.09.2022, 23:01 07.09.2022, 16:29
3873
banner1032

Cedidiye Mahallesi Dönence Sokak’ta ikamet etmekte olan yabancı uyruklu şahısların kumar oynadığı ihbarı alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Adrese yapılan operasyonda 17 kişi kumar oynarken suç üstü yakalandı.  

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları Büro Amirliği'nin de katıldığı operasyonda yakalanan şahısların Afgan uyruklu olduğu tespit edildi. Kumar oynamak maksadıyla kullanılan 16 bin 245 TL 'ye ve 20 Euro'ya polis ekipleri tarafından el konuldu. Yakalanan 17 kişi, sınır dışı işlemlerin uygulanması için polis merkezine götürüldü. (DSHA)

banner844
Yorumlar (7)
Mangal 4 hafta önce
Bu şahıslara sorsan müslümanlıkta mangalda kül bırakmazlar.. yaw toptan bozuk bir millet olduk nereden tutsan üçkağıt, rezillik..
Düzceli 4 hafta önce
Benim müslüman kardeşimin kumar oynamasına izin vermiyor bunlar!
ithal suçlular go home 4 hafta önce
başka ülkeler alırken kılı 40 yararlar.Kendi ülkesinde ne kadar suçlu sarhoş kumarbaz aranan şahıs varsa hepsi bu ülkede..Avrupanın alay edilen ülkesi olduk sayenızde akepemehepe...bizim suçlular az geldiydi ithal suçlu ithal ettik..
halk 4 hafta önce
alırsanız itliyi bitliyi uğraş durursun.Ne oldu senin mümin kardelşne.kilise olan evlerinede bi girin.Müslüman diye kiraya vermiş ev kilise..hahahaaa..
Nako 4 hafta önce
Müslüman kardeşlerimize selam veriyoruz hak etmiyor hiçbiri bu toprakları şut böyle çekilir...
Vatandaş 4 hafta önce
17 kişi az da değilmiş
Kamil 4 hafta önce
Ulkelerini terketmisler savaşlardan kaçmışlar garibanlar oynasınlar kafaları dağılır destek olalım
16
hafif yağmur