banner851

banner614

AİLEYİ YALNIZ BIRAKMADILAR

AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyeleri, kendisinden haber alınamayan Çilimli İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ali Özkazancı’nın ailesini ziyaret ederek destek olacaklarını belirtti.

banner619
Asayiş 25.10.2016, 19:19 26.10.2016, 19:05
8917
AİLEYİ YALNIZ BIRAKMADILAR
AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyeleri, dünden itibaren kendisinden haber alınamayan Çilimli İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ali Özkazancı’nın ailesini ziyaret etti.

AK Parti il yönetimi, iyi bir haber bekleyen aileye destek olmak amacıyla habersiz bir şekilde ortadan kaybolan Özkazancı’nın Çilimli ilçesindeki evine gitti.

AK Parti Düzce Teşkilat Başkanı Okan Acar ve yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak merakla haber bekleyen ailenin büyükleriyle konuştu. Çilimli ilçe karakoluna giderek Özkazancı hakkında bilgi alan AK Parti heyeti son olarak da Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ile bir araya geldi.

Özkazancı’nın bulunması için tüm olanakların seferber edildiğini kaydeden Acar, “ Ali kardeşimiz ile ilgili bütün bilgileri aldık. Akut dahil birçok ekip arama çalışmalarını sürdürüyor. Ailemizi ziyaret ettik. Onların acısını paylaşmaya çalıştık. Biz eminiz ki Ali kısa süre içinde ailesinin acısını dindirecektir” diye konuştu.

Öte yandan Özkazancı’yı arama çalışmaları sürüyor.

 
banner844
Yorumlar (1)
Mağdur Vatandaş 5 yıl önce
Sayın Yetkili,

Her ne olursa olsun bir insanın canının en önemli konu olduğunu bilerek bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Konuya ilişkin dün yapılan haber ve bu haber yanlış bir algı oluşturma riski taşıyor. Şahıs Çilimli ilçesinde fatura ödeme merkezi işletiyor ve bizde oraya para yatırıyoruz. Dün gelen elektrik faturasında bir önceki ayın parasını yatırmamıza rağmen fatura ödenmedi gözüküyor, şahsın bu paraları kurumlara yatırmadan önce zimmetine geçirerek kaçmış olma ihtimali konuşuluyor ilçede, siz aileye Ak Parti desteğinden dem vuruyorsunuz haberinizde, rica ediyorum gazetecilik mesleği adına biraz olsun konuyu araştırma refleksi gösterin, umarım şahsın sağlığı yerindedir ve bulunduğunda yol açtığı mağduriyeti giderir.