banner851

banner614

AKÇAKOCA’DA HAREKETLİ DAKİKALAR

banner619

Akçakoca’da polisin hareketlerinden şüphelendiği şahıs, uzun süren kovalamacanın ardındın ekipler tarafından yakalandı. Şahsın cezaevi firarisi olduğu öğrenildi.

banner846
Asayiş 01.08.2018, 13:09 02.08.2018, 15:56
8329
banner844

Yaz aylarıyla birlikte kumsalların dolup taştığı Akçakoca’da bazen istenmeyen anlar da yaşanıyor. İlçede polis ekiplerinin hareketlerinden şüphelendiği bir şahıs, ekipler tarafından durdurulmak istenince olanlar oldu.

Silahlı olduğu da anlaşılan şahıs, durmayarak kaçmaya başladı. Polis ekiplerinin uzun süren kovalamasının ardından vatandaşların da meraklı bakışlarla izlediği şahıs, balıkçı barınağında kıskıvrak ele geçirildi. Şahsın cezaevi firarisi olduğu da öğrenildi.

Yakalanan 29 yaşındaki V.K.’nin çok sayıda suçtan arama kaydı bulunurken  6 Temmuz’da Ankara jandarma bölgesinde kasten adam öldürme suçundan arandığı öğrenildi. Şahıs, son olarak 12 Temmuz’da Kapıcı Köyü’nde bir kişiyi silahla yaralamıştı.

Şahsın neden kaçtığı bilinmezken şahısın, polisin silahını bırak, teslim ol çağrısından sonra silahı bırakarak teslim olduğu gözlendi. Şüpheli şahıs emniyete götürülürken, polisin olay yeri incelemesi ise devam ediyor.

Haber: M. Aydın

Yorumlar (5)
Cakal 3 yıl önce
Niye sabıkalı olunca ne oluyo çok mu görmek istiyorsun yüzümü bende sabialiyim
Fedai. 3 yıl önce
Belki sabah sporu olsun diye koşmuştur.
Poliste kaçıyor sanmıştır
Düzceli 3 yıl önce
Böyle sabıkalı suçluların yüzünü kapatmayın vatandaş görsün
Gumushaneli sahin 3 yıl önce
.: ismiyle yorum yapan şahıs okuduğunu anlama güçlüğümü çekiyorsun?haberi iyi oku...!sahsin neden kactigi belli olmazken yazilmis haberde.ama devaminda ne yaziyor?ceza evi firarisi oldugu ortaya cikmis yaziyor.
Dr.dr. 3 yıl önce
Aynn ya nedeni belli degilmi.firari oldugu icin kacmis iste.