banner851

banner614

ALEV ALEV YANDI!

Gümüşova’ya bağlı kuşkuş olarak bilinen Yıldıztepe Köyünde çıkan yangında bir ahır kullanılmaz hale gelirken iki büyükbaş hayvan telef oldu.

banner619
Asayiş 06.12.2016, 21:41 08.12.2016, 10:46
10671
ALEV ALEV YANDI!

Gümüşova’ya bağlı kuşkuş olarak bilinen Yıldıztepe Köyünde Muharrem Şahin’e ait bir ahırda yangın çıktı.

Şahin’e ait ahırda henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında alevler kısa sürede tüm ahırı sardı.  Çevredekilerin bildirmesi üzerine Gümüşova Belediyesi itfaiye ekipleri bölgeye sevk edildi.

Yangının çıktığı bölgenin arazi yapısının yüksek ve engebeli olması dolayısıyla itfaiye ekipleri yanan ahıra ulaşmakta güçlük çekti. Zorda olsa bölgeye ulaşan ekipler söndürme çalışması yaparak alevleri kısa sürede kontrol altına aldı.Ahırın soğutma çalışmasının ardından ahırın kullanılmaz hale geldiği tespit edildi. Yangın sırasında ahırda bulunan iki büyükbaş hayvan telef oldu.
 

Yorumlar (5)
gül beyaz 5 yıl önce
Rabbim yaşatmanın bir daha rabbim ders çıkarmayı nasip etsin.İnsan başına gelince anlıyor daha düne kadar itfaiye arabası yok tü şimdi herkes ahkam kesiyor
Atmaca 5 yıl önce
Şahin kardeş yangın ihbarı yapıldığında zaten samanlık yanmıştı. Samanlık sahibi olayı geç farketmis.öyle olmasa zaten hayvanlarını kendisi dışarı çıkartırdı.Belediye itfaiye müdürü falmı atacak senin ahırın yanacak diye
yazık 5 yıl önce
çooook geçmiş olsun Rabbim daha beterlerinden korusun .bazı insan demeye dilimin vardağı şahıslar kendini ne zannediyor bilmiyorum ama onlar reklam peşinde yangın esnasında itfayiye ye küfürler yazık yazık o dar yollarda araçlar yolu ulaşılamaz hale getirmş ve zor ulaştılar inanın ben utandım o kelimeleri duydum ve tekrar sölüyorum geçmiş olsun .ve diyorum YAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK.
Gümüşovalı 5 yıl önce
Maalesef Gümüşova ve diğer ilçelerde de itfaiyeler hep ikinci plana atılıyor Belediye çalışanlarından sağlık sorunları olan diğer işlerde tam performans gösteremeyen personeli her zaman itfaiyeye veriyorlar. Profesyonel anlamda itfaiyecilerin yetiştirilmesi lazım inşAllah bundan ders çıkarır Gümüşova Belediyesi .....
Şahin 5 yıl önce
İtfaiye geldiğinde yangın ztn bitmişti..yani bi ev yansa yaşlısı cocugu yanacaklardı..ayrıca 2 büyükbaş hayvanda telef oldu..itfaiyecilik denilen bişey yok..egitim yok tatbikat yok..burdaki müdahaleyi görseniz gülerdiniz..