banner851

banner955

ALEVLERE TESLİM OLDU

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı sulama aracı, boşalan tankere su almaya giderken elektrik kontağından çıkan yangın sonucu küle döndü.

Asayiş 17.05.2022, 20:51 17.05.2022, 21:05
3601
ALEVLERE TESLİM OLDU

Olay, akşam saatlerinde TEM otoyolu Düzce Gişeler mevkiinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, Ö.D. idaresindeki 81 AZ 110 plakalı Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait Ford marka sulama kamyonu Gişeler mevkiinde refüj sulama çalışmalarının ardından boşalan suyu tekrar depolamaya döndüğü esnada elektrik kontağından bir anda alev almaya başladı.

Sürücü Ö.D. tankerde kalan son sular ile yangını söndürmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bölgeye gelen İtfaiye ekiplerinin çalışması ile sulama aracındaki alevler söndürüldü.

Tamamen küle dönerek kullanılamaz hale gelen araç, çekici vasıtası ile otoparka kaldırılmasının ardından trafik normal seyrine döndü. (İHA)

Yorumlar (2)
Düzce sevdalisi 7 ay önce
İlk önce geçmiş olsun..
Bazı belediye araçlarını kullanan şoför arkadaşlar ellerinde sıgara hiç eksik olmuyor malesef o kamyonları resmen üzerinize suruyolar zannetmesinler şikayet etmiyoruz ama az çok biliyoruz lütfen duyarlı olalim
T.C 7 ay önce
Yan sanayi usb vakmajlik vs. Gibi seylerden olmus olabilir mi acaba yada sigata kocaman kamyon elektrik kontagindan niye yansin ki
Yeni Sayımız