banner851

banner614

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Atatürk Bulvarı çıkışında yol ortasında hafif ticari aracın içerisinde sızan alkollü sürücü emniyet ve sağlık ekiplerini ayağa kaldırdı. Yapılan kontrolde sürücünün 196 promil alkollü olduğu tespit edilirken, ehliyetine el konularak bin 110 TL de para cezası kesildi.

banner619
Asayiş 01.02.2018, 10:33 02.02.2018, 14:19
3151

Kendini bilmez sürücü dün gece ortalığı birbirine kattı…

Olay, Atatürk Bulvarı çıkışında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, A.Ç. idaresindeki hafif ticari aracın sürücüsü kavşağın Kaynaşlı istikametine dönüş yolu ortasında aracını durdurarak içerisinde sızdı. Civardan geçen diğer sürücüler araç ve sürücüsünün durumundan şüphelenerek hemen polise ihbarda bulundu. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi.

Ekiplerin uzun uğraşları sonucunda aracın kapısını açtırdığı sürücünün sanılanın aksine sağlık durumunun iyi ancak sızmış olduğu tespit edildi.

Yapılan evrak kontrolünde aracın muayenesinin olmadığı ve alkol taramasına sokulan sürücü A.Ç.’nin de 196 promil alkollü olduğu tespit edildi.

Sürücüye ilgili maddelerden bin 110 TL idari para cezası kesildi. Aracı bağlanan sürücünün ehliyetine de 6 ay süre ile el konuldu.


Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (17)
Karaismail 4 yıl önce
Gençlik bitmiş. Allah ıslah etsin :)
gönül yorugunu 4 yıl önce
adamın kimbilir ne derdi vardı da içti.. hemen yargılamayın. karı dırdırı bi yandan geçim sıkıntısı bi yandan,zamlar bi yandan.. bu hayat ayık kafayla çekilirmi? alıcaksın nevaleyi,çekiceksin tenhaya,radyoda kral fm dalacaksın hayallere...
Kırmızı ışık 4 yıl önce
Korkmadın mı
Sari 4 yıl önce
Adam ne yapsin olan olmus herkez adama suc atiyo kirmizi isik cok uzun heleki coban isiklarinda fena . . Devlette de suc var alkolu yaparsan bi ton para belkide kacak icti adam bayildi
Ambulanss 4 yıl önce
Korktunmu :):)
bu ne aymazlık 4 yıl önce
alkol taramasına sokulan sürücü A.Ç.nin de 196 promil alkollü olduğu tespit edildi. şakası bile kötü, Allah kazadan korumuş da birilerinin başı yanmamış. 6 ay sonra sadece sürücü eğitim pistinde araç kullanmalı
Abaza 4 yıl önce
Hayat uyuyunca güzel adilim.
Kankiş 4 yıl önce
Eee eee eeee pışş pış pışşş uyusunda büyüsün beğğbeeeğimm
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın