banner851

banner955

AMBULANSIN PEŞİNDEN GİTTİ

Düzce Merkez Beyciler Mahallesi 1572. sokakta meydana gelen kazada otomobilin bisiklete çarpması sonucu 1 kişi yaralandı.

Asayiş 01.07.2020, 22:05 01.07.2020, 22:39
4632
AMBULANSIN PEŞİNDEN GİTTİ

Edinilen bilgilere göre, 10 yaşındaki E.E.A. isimli bisiklet sürücüsünün seyir halinde olan otomobilin önüne çıkması sonucu meydana gelen kazada E.E.A. yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan E.E.A.'nın tedavisi ayakta yapıldı. Olay yerinden ambulansı takip ederek hastaneye giden otomobil sürücüsünün henüz kimliği belirlenemedi. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

banner844
Yorumlar (3)
şaşkın 2 yıl önce
Hakikaten haber niteliği ne kadar çok olan bir olay...ağzım açık kaldı. sizce de normal bir durum değil mi, çarptığı çocuğun arkasından hastaneye gitmesi...gitmemesi insanlık dışı olurdu.
DÜZCELİ 2 yıl önce
Şikeci birinin adını koymak nasıl bir şeref oluyor...Başka işiniz mi yok..Gençlerin örnek aldığı bir isim mi bulamadınız...Spor ahlakı olmayan hakemleri tehdit eden şikeci birisinin en önde gidenidir.
Uğur 2 yıl önce
Buralar çocuk kaynıyor.Çoluğuna çocuğuna sahip çıkan yok.Önüne gelen çocuğunu sokağa salıyor.Mahalle sakini olarak bu durumdan rahatsızım
26
açık