banner851

banner955

AMELİYATA ALINAN MECLİS ÜYESİNİN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gönültaş, ablasının oğlu tarafından ayaklarından vuruldu. Yakınları olayın kazara gerçekleştiğini söylese de, Gönültaş’ın öz yeğeni tarafından aile içi meseleler yüzünden vurulduğu iddia edildi.

Asayiş 29.11.2021, 12:14 29.11.2021, 16:40
7940

İYİ Partili Düzce Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gönültaş, kurşunların hedefi oldu. İddiaya göre Ağa Mahallesindeki evlerinde ablasının oğlu tarafından aile içi mesele yüzünden çıkan tartışmanın büyümesi üzerine, İYİ Partili Gönültaş ayaklarından vuruldu.

Silah sesleri üzerine eve gelen yakınları Gönültaş’ı kanlar içinde buldu. Durumun Düzce 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Gönültaş, sağlık ekiplerinin yaptıkları ilk müdahalenin ardından, önce Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne, buradan da tedavisi için 112 Acil Servis Ambulansı ile Ankara’da bir hastaneye götürüldü.

Gönültaş’ın yakınları olayın kazara meydana geldiğini söylerken, Gönültaş’ı vuran öz yeğeni de kayıplara karıştı. Gönültaş’ın, sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.  

Polis ekiplerinin, olayın ardından kayıplara karışan Gönültaş’ın yeğenini yakalamak için başlattığı çalışmalar devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Ahmet hakan 1 yıl önce
Silahi temizliyodu birden ates aldi ayaklarina geldi kasten yapmadim tamamen kaza yanlislikla oldu hedef almadim yersen
Yeni Sayımız