banner851

banner955

ANNE VE ANNE ADAYLARI BİLGİLENDİRİLDİ…

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, İçişleri Bakanlığı tarafından 23 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe giren “En İyi Narkotik Polisi; Anne” projesi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Jandarma ekipleri, fabrikalara giderek anneleri uyuşturucu madde kullanımının önüne geçmek için bilgilendiriyor.

Asayiş 19.12.2021, 09:30
567
ANNE VE ANNE ADAYLARI BİLGİLENDİRİLDİ…

Düzce’de son dönemde artan uyuşturucu madde kullanımının önüne geçmek için Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin mücadele çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından 2020n yılında hayata geçirilen "En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler fabrikalarda anne ve anne adaylarına yönelik eğitimler veriyor.

Jandarma ekipleri Çilimli ilçesinde bir tekstil fabrikasında çalışan 48 anne ve anne adayına uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadele, tedavi yöntemleri ve Uyuşturucuyla Mücadele Uygulaması (UYUMA) hakkında bilgi verdi.

Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, il genelinde anne ve anne adaylarına eğitim programlarına devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Yorumcu 10 ay önce
İskenderun da bekletilen uyuşturucunun kime geldiğini aciklamamak hiç bir işlem yapmamak samimiyetsiz olduklarını gösteriyor.goz boyamadan ibaret bu egitimler
21
kapalı