banner851

banner614

ARANAN ŞAHISLAR TEK TEK YAKALANIYOR

Eski Otogar mevkiinde polis ekiplerinin durumlarından şüphelendiği 3 şahıs polisi fark edince kaçmaya başladı. Kovalamaca sonucu yakalanan şahıslardan ikisinin çeşitli suçlardan arandığı tespit edilirken bir şahsın üzerinden ruhsatsız tabanca çıktı.

banner619
Asayiş 23.01.2018, 09:36 23.01.2018, 10:54
3412

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görevli ekipler, Eski otogar mevkiinde araç içerisindeki 3 kişinin durumundan şüphelendi. Polis ekiplerinin araca yaklaştığını fark eden şahıslar araçtan inerek kaçmaya başladı. Şahıslardan ikisi araç yakınında yakalanırken diğeri Karaca Mahallesi’ne kaçtığı sırada yaşanan kovalamacanın ardından ara sokaklardan birinde yakalandı.Şahıslara yapılan Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgusunda Ö.D. isimli şahsın uyuşturucu madde ticareti yapmak, dolandırıcılık, konut dokunulmazlığı ihlali ve cezaevi firarisi olduğu gerekçesi ile aramasının olduğu tespit edilirken, L.A. isimli şahsın alkol veya uyuşturucu madde etkisiyle araç kullanmak suçundan aranması olduğu ortaya çıktı. Kaçan şahıs M.M.’nin ise üzerinden bir adet ruhsatsız tabanca çıktı.

Şüpheli şahıslar ifadeler alınmak üzere emniyete götürüldü.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (3)
Çilekeş 4 yıl önce
Ah ömer ah kimlerle geziyorsun
Vatandaş 4 yıl önce
Bu haberde suçlunun yüzünü saklıyorsunuz emniyet mensupları manşet gibi suçluyu gösterin de bizde suçluları tanıyalım...
vaTandas 4 yıl önce
lewo bız araba boyatcaz sen neyn pesındesın hasbın Allah ya :)