banner851

banner955

ARAŞTIRMALAR SÜRÜYOR…

Akınlar mahallesinde bulunan 2 katlı bir evin birinci katında dün gece bilinmeyen bir nedenden ötürü yangın çıkmıştı. Bu gece aynı evde ikinci kez yangın çıktı. İki gece üst üste aynı evde yangın çıkması, kasıtlı bir müdahale mi var sorusunu akıllara getirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede kontrol altına alırken, polis ekipleri derinlemesine inceleme başlattı.

Asayiş 05.09.2022, 22:54 07.09.2022, 16:38
4417

Korkutan yangının adresi, Akınlar mahallesi 2661. Sokak üzerinde bulunan 2 katlı bir evin 1’inci katı. Dün gece 112 Acil Çağrı Merkezine gelen ihbarla harekete geçen Sağlık, İtfaiye ve Polis Ekipleri, bu gece aynı adresten gelen ikinci yangın ihbarıyla şok yaşadı.

Konuya ilişkin Öncü Haber Ekibinin olay yerinde yaptığı araştırmalarda yanan evin Ekrem Küçük isimli vatandaşa ait olduğu tespit edildi.

Mahalle sakinlerinden edinilen bilgilere göre alacak verecek husumeti üzerinden bir saldırı ihtimali olduğu değerlendirilirken, İtfaiye ve Olay yeri inceleme Ekiplerinden edinilen bilgilere göre, ilk belirlemelerde dışarıdan kasıtlı bir müdahaleye rastlanmadı.

Yapılan ilk incelemelere göre yangının evin elektrik tesisatından kaynaklanabileceği ihtimali üzerinde durulduğunu kaydeden İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, yangının nihai çıkış sebebinin birkaç gün sürebilecek araştırmalar neticesinde tespit edilebileceğini ifade etti.

Öte yandan yangında can kaybının olmaması sevindirirken, yanan evde birçok eşya küle döndü.

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu