banner851

banner614

ASAYİŞ EKİPLERİNDEN KUMAR BASKINI

banner619

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri Düzce merkezde bir evde kumar oynatıldığı ihbarı üzerine operasyon düzenledi. Yapılan operasyon sonucunda 2 adet ruhsatsız tabanca ve 10 fişek, evde yapılan aramada ise 1 adet “UZİ” olarak tabir edilen makinalı tabanca ele geçirildi.

banner846
Asayiş 13.05.2020, 17:33
4900
ASAYİŞ EKİPLERİNDEN KUMAR BASKINI
banner844

Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Düzce merkezde bir evde kumar oynatıldığına dair gelen ihbarı değerlendirmek üzere operasyon düzenledi.

Eve düzenlenen operasyon esnasında içeride bulunan şahısların camdan dışarıya bir şeyleri attıklarını tespit eden polisler evin etrafında yaptıkları aramada  2 adet ruhsatsız  tabanca ve 10 fişek, evde yapılan aramada ise 1 adet “UZİ” olarak tabir edilen makinalı tabanca ele geçirdi.

Evde bulunan 4 şahıs hakkında adli tahkikat başlatılırken ayrıca İl Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararlara uyulmadığından dolayı şahıslar hakkında  idari işlem yapıldı.

Yorumlar (3)
PubG 1 yıl önce
Nerden lootlanmışlar :) Adamlar drop indirmiş :)
Doğru söylerim... 1 yıl önce
Salın abi az daha dışarı salon bunlar iyi günler emin olın buna daha durun az su korona dursun sen ozman gör ortalığı 7/24 polis telsizleri olaydan susmaz ahh ahhh
Vatandas 1 yıl önce
Ya herşeyi anlarımda uzi taşımak nedir ya
21°
parçalı az bulutlu