banner851

banner614

AŞIRI ALKOLÜN SONU

Evde alkol alan şahıs hem kendine hem çevredekilere rahatsızlık vermesinin ardından dışarıya çıkarak kendisine zarar vermeye kalkıştı.

banner619
Asayiş 02.04.2018, 10:08 03.04.2018, 09:11
3114

Olay, dün gece saatlerinde Atatürk Bulvarı ile Mustafa Fırat Sokak’ın kesiştiği mevkide meydana geldi.  Edinilen bilgiye göre, Y.E.D. isimli şahıs evde alkol aldıktan sonra, evde yaşayanları ve apartmandaki komşularını rahatsız etmeye başladı. Komşuları, şahsı sakinleştirmesi için arkadaşını çağırdı. Arkadaşının dışarı çıkardığı şahıs kendisine zarar vermeye başladı. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri geldi. Güçlükle sakinleştirilen şahıs sağlık ekiplerince olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (4)
keyif adamı 3 yıl önce
ulan ağzınızla içemiyorsanız içmeyin şu mereti, sonra sağa sola rahatsızlık veriyorsunuz. bu tipler yüzünden kendi halinde 2 birasını içen adam da korkulur duruma düşüryor.
Versin 3 yıl önce
Versin kendine zarar hatta yardım edip etrafındakiler de zarar versin ona. İki yudum içip ne zıkkımsa memleti satın almaya kalkmak yok. Kimse kimsenin huzurunu bozamaz
Düzceli 3 yıl önce
böylelerini eşşek sudan gelinceye kadar döveceksin.. Ahlaksızlar.
Düzceli öz 3 yıl önce
Al işte bi müptezel daha