banner851

banner955

AVUKAT DAMAT, KAYINPEDERİNİN İŞYERİNİ YAĞMALADI

Düzce’nin tanınmış iş insanlarından Ekrem Algün’ün damadı Av Murat Çabuk, iddiaya göre kayınpederine ait işyerini yağmaladı. İşyerinde çalışanlara korku dolu anlar yaşatan Çabuk, 100 bin TL değerindeki cihazı sökerek arabasına yükledi. Damat Çabuk, durumu haber alarak işyerine gelen kayınpederinin aracına çarparak kaçtı. O anlar anbean güvenlik kameralarına yansıdı…

Asayiş 06.10.2021, 13:30 06.10.2021, 14:11
15384

Düzce’nin tanınmış iş insanlarından Ekrem Algün’ün kızı İclal Algün ile Avukat Murat Çabuk yaklaşık bir buçuk ay önce evlendi. İddiaya göre, Av. Çabuk diyetisyen olan eşine klinik açmak için gerekli parayı sağlayamayınca kayınpederi Ekrem Algün’e ait Form Algün Beslenme ve Diyetisyenlik Merkezi’nde gitti. Murat Çabuk, burada bulunan 100 bin TL değerindeki vücut ölçüm cihazını çalışanların karşı çıkmasına rağmen zorla sökerek aracına yükledi.

O dakikalarda korku dolu anlar yaşayan asistan durumu hemen Algün’e haber verdi. Algün işyerinin önüne geldiğinde arabasına binmiş ve gitmeye hazırlanan damat Çabuk, kayınpederinin içinde bulunduğu araca çarparak kaçtı.

Ekrem Algün, damadı Murat Çabuk hakkında ‘işyerinden ve kurumdan hırsızlık, mala zarar verme’ iddialarıyla suç duyurusunda bulunarak olay anına ait güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntüleri polis karakoluna teslim etti.

‘Bu evliliği istememiştik’

Algün ifadesinde, “Biz aile olarak kızım İclal’in Murat ile evlenmesini istememiştik. Çünkü yaptığımız araştırmalarda iyi bir insan olmadığını öğrendik. Kızım İclal ısrarla Murat’la evlenmek istediğini söyleyince ben de daha önce aldığım ve kızımın üstüne yaptığım malların devrine bana yaparsan bu evliliğe izin veririm dedim. Kızım bu durumu kabul etti ve üzerinde bulunan gayrimenkullerin devrini benim üzerime yaptı. Bu gayrimenkulleri tamamen ben satın almıştım” dedi.

‘Benden istediği maddi desteği bulamadı’

Çabuk’un maddi destek göremeyince kendisine ait işyerindeki cihazı zorla aldığını ifade eden Algün, “Evlilik sonrası Murat kızımdan beklediği daha doğrusu benden beklediği maddi desteği bulamadı. Kızım kendisi diyetisyendir. Çevreden duyduğumuz kadarıyla kızıma diyetisyenlik üzerine iş yeri açmak istemişler ancak bu işyerini açmak maddi olarak biraz yüklü bir paraya dayandığından benim iş yerime gelerek 100 bin TL değerindeki vücut ölçüm cihazını götürmüş. İşyerinde bulunan tüm cihazlar bana aittir hatta bununla ilgili noter tespit tutanağı vardır. Benim bilgim ve rızam dışında işyerime gelerek terazimi zorla alıp götüren, işyerimde çalışan personellerimin korkmasına sebep olan Murat Çabuk ve yanında bulunanlardan şikâyetçiyim.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan iddiaların hedefindeki Avukat Murat Çabuk'un, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında hakkın işlem yapılan Avukat Hasan Çabuk'un oğlu olduğu öğrenildi.

Öncü Haber Merkezi

Yorumlar (30)
7 ay önce
Cihaz av hasan çabuk ın evinin salonunda üzeri örtülmüş duruyor
Gerçekler 1 yıl önce
Sayın öncü haber, öncelikle Bu sizin yaptığınız habercilik değil. Aslı astarı olmayan, doğruluğu asla olmayan , emin bile demek olmaz çünkü kanıtı olmayan bir olayı bu kadar Tek taraflı objektif dışı şekilde yayınlamanız doğru değildir. Erişkin bireyler sağlıkla haberi okuduklarında kameradaki tarihin cok farklı olduğunu görür. Detaylar ayrıntıda gizlidir. Gerçekleri bilen bilir. bu haber ile haklı insanlar yavtalanamaz.
İğrençsiniz 1 yıl önce
Kullanılan dil ne kadar yanlış. Görüntülerde alıp kaçtığı izlenimi verecek bir şey de yok Ekrem algünün arabasına çarptı demişler haber de o görüntü de yok. Görüntüler de açıkça Mayıs ayında yaşandığı belli. belki aralarında sonrasında bir problem yaşandı ve babası sinirle sanki hırsızlık yapmış gibi lanse etmeye çalıştı olayı. Kimse iç yüzü bilmeden konuşmasın. Bir baba kızını nasıl bu kadar dile düşürmek ister anlamıyorum. o evlilikten nasıl mutlu bir yuva olur ki. O kadar paranın içinde 100 bin TL için insan kızına bunu yapar mı
Banu 1 yıl önce
Kayınpeder olacak kişinin ne olduğunu cümle alem biliyor. Gerçekten iğrençlik var ortada. Başarılı iki gencin yuvası geleceği para için reklam yapılmaz
Yazık size! 1 yıl önce
Eğer insan değilse yapar.. Kızınada yapar, kızın sevmiş olduğu adama da yapar, onların geleceğini, gençliklerini, mesleklerini hiçe sayıp , mal para hırsı için de yapar ve yalan dolan ne varsa parasını verip bunu böyle haber de yapar. Haberciliği bilmeyen adamlarda buna böyle iğrenç üslupla izin verir..
Habercilik! 1 yıl önce
Sayın öncü haber, öncelikle haberciliği çok yanlış bildiğiniz ortada. Aslı astarı olmayan, doğruluğundan emin bile olmadığınız bir olayı bu kadar TEK taraflı bu kadar objektif dışı şekilde yayınlamanız pes dedirtti.Düşünce özgürlüğümüz çok şükür ki hala mevcut, lakin peşin hüküm vermek ne yazıkki herkes en kolay olan değil mi..
Murty 1 yıl önce
Yüzbin liralık cihaz için mi yapmış Av.Murat yalan habere bak siz çocukmu kandırıyorsunuz. İclal hanım bile diplomasını gösterse her bankadan alır yüzbin TL krediyi açar mekanını.
Bravo damat 1 yıl önce
Ben olayı yakından biliyorum oradaki bütün aletleri diyetisyen hanım kendi aldı. Yalan konuşulmuş
Davut Akpınar 1 yıl önce
Ünlü işadamının!!!??? Ne pislik olduğu da ortada. Bravo damat eşine sahip çık. Kızına mallar karşılığı izin vermiş ne komik
ayıp ayıp 1 yıl önce
bu habere yuh olsun . bize neymilletin aile mesellerinden. ayıp denen birşey var . bukadar özel şeyleri burda anlatmaya ne gerek var. yakında milletin yatakodası özeline de girersiniz. bukadar karaktersiz haber yapılmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız