banner851

banner955

AYAĞINI MAKİNEYE KAPTIRDI!

D-100 karayolu Gümüşpınar mevkiinde bulunan bir fabrikada işçilerden biri ayağını makineye kaptırdı. Yaralanan işçi ambulansla hastaneye sevk edilirken hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Asayiş 11.11.2017, 16:20 12.11.2017, 18:03
4717

Son günlerde artış gösteren iş kazalarına bugün bir yenisi daha eklendi. Olay bugün öğle saatlerinde D-100 karayolu Gümüşpınar Mahallesi mevkiinde bulunan bir fabrikada meydana geldi. N.M. isimli işçi fabrikada bulunan makineye ayağını kaptırdı. Ayak parmaklarından yaralanan N.M. isimli işçi, mesai arkadaşları tarafından çağırılan 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili inceleme başlatılırken, yaralı işçinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (3)
Önemli değil 5 yıl önce
İşveren üç kuruş luk güvenlik ekipmanını alıp işçisine geyindirmedigi sürece iş kazaları olmaya devam edecektir denetlemeler zayıf.
işg 5 yıl önce
ben hergün fabrika geziyorum eleman giymedikten sonra iş güvenliği neye yarar firma mecbur alıyor almazsa cezası var, işg uzmanları sürekli denetliyor, hayatınızda bir firma bile yönetmemiş insanları klavye cambazlığı yapması yok mu :)
komşu 5 yıl önce
gecmiş olsun hangı fabrika acaba
Yeni Sayımız