banner851

banner614

AYNI KİŞİLER Mİ ÇALDI?

Son günlerde sıklaşan otomobil hırsızlığına dün gece bir yenisi daha eklendi. Aziziye Mahallesi’nden çalınan araç sabah saatlerinde Köprübaşı Ömer Efendi Köyü’nde bulundu.

banner619
Asayiş 03.12.2016, 11:00
2397
AYNI KİŞİLER Mİ ÇALDI?

Dün gece Aziziye Mahallesi’nden çalınman bir otomobil sabah saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince Köprübaşı Ömer Efendi Köyü’nde bulundu. Edinilen bilgilere göre Aziziye Mahallesi Eski Bağdat Caddesi’nde Özgün Ö.’ye ait araç, evinin önünden kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Olayın polise bildirilmesiyle başlatılan arama çalışmaları sonucu çalınan otomobil, sabah saatlerinde Gölyaka bağlantı yolu üzeri Köprübaşı Ömer Efendi Köyü mevkiinde bulundu. Geçtiğimiz günlerde de yaşanan araç hırsızlığında araçlar bulunmuş, failleri aranıyordu. Polis şimdi otomobil hırsızlığı olaylarına karışan kişi ya da kişileri bulmak için emniyette özel bir birim oluşturdu.

Yorumlar (4)
V. Aydın 5 yıl önce
Bu ara çoğalan hırsızlıklar tesadüf mü yoksa hırsızlık çoğaldı mobeseler iyiki takıldı mı dicez. Bu işte de bi iş var.bu zmna kadar nadir görüldü bu tür hırsızlıklar. Halk mobeselere tepki gösterince çoğaldı nedense.
çakır 5 yıl önce
gecen gece gölyakada arkadaşinda tofaş marka aracini çalmaya çalısmıslar amaçları bence çalmak değil başka amaçlarda kullanıyolar
Tunahan 5 yıl önce
Neden hep tofaş çalınıyor. Bence bu olaylar kişilerin yakın çevresinden yapılıyor. Yoksa hangi huur yapar ki bunu?
Vatandaş 5 yıl önce
Benim aracımada göz koymuşlar kilit zorlanmış hatta beyaz 54 plaka bi kartal beni takip bile etti farkettigimi anlayınca uzaklaştılar beyaz bi kartal farkettigini anlayan arkadaşlar dikkat etsin.