banner851

banner614

AYNI NOKTADA İKİ AYRI KAZA

D-655 Karayolu Beyciler Mahallesi mevkiinde hafif ticari aracın yolcu otobüsüne arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Bu kazanın ardandan aynı noktada meydana gelen bir başka kazada ise 1 kişi daha yaralandı.

banner619
Asayiş 14.04.2018, 19:31 14.04.2018, 19:44
2994
AYNI NOKTADA İKİ AYRI KAZA

D-655 Akçakoca Karayolu’nda akşam saatlerinde aynı noktada meydana gelen iki farklı kazada 2 kişi yaralandı.
Düzce’den Akçakoca istikametinde gitmekte olan Hasan D. iradesindeki hafif ticari araç, Beyciler Mahallesi mevkiinde aynı istikamete gitmekte olan Süleyman G. idaresindeki yolcu otobüsüne arkadan çarptı. Yaşanan kazada ticari aracın sürücüsü Hasan D. yaralandı.

Kazanın olduğu dakikalarda karayolunda ikinci bir kaza daha yaşandı. Ani fren yaptığı iddia edilen otomobile, hemen arkasından seyir etmekte olan başka bir otomobil çarptı. Yaşanan ikinci kazada ise küçük yaştaki bir çocuk hafif yaralandı.


İlk kazada yaralanan aracın sürücüsü ambulansla hastaneye sevk edilirken, ikinci kazada hafif yaralanan çocuğun tedavisi ise olay yerinde yapıldı.

Yaşanan her iki kaza nedeniyle aksayan trafik araçların yoldan kaldırılmasıyla birlikte normal akışına döndü.

Haber: H.GÜRSOY

banner844
Yorumlar (4)
Bir dost 3 yıl önce
Yok vatandaş eğitim ve kültürle hiç olur mu alakası? Edebiyat tarih ve felsefeyle alakalı tabii ki...
. 3 yıl önce
Siz bu yorumu yaparken gerçekten düşünerek mi yaptınız? Ortada bir kaza var ve siz bu durumun eğitim ve kültür yapısıyla alakalı olduğunu düşünüyorsunuz
. 3 yıl önce
Sen neyle alakalı olduğunu düşünüyorsun vatandaş? Edebiyat ve felsefeyle mi alakalı? Tabiiki eğitim ve kültürle alakalı. Bir elinde telefon diğerinde direksiyon yola çıkarsan sonuç belli. Eğitimi kültür haline getiremezsen senin gibileri de çok gezer piyasada.
Düzce ve kazalar 3 yıl önce
Araç kullananlar nasıl ehliyet almış şaşıyorsun.Sen dikkat etmezsen günde 2-3 kaza yaparsın.Sürekli krşındakini kontrol etmek zorundasın çünkü.Öyle bir sürücü profili varki ne zaman nerede ne yapacağı belli değil? Bu sorun şehrin eğitim ve kültür yapısıyla da alakalı bir durum..