banner851

banner955

AYNI SOKAKTAKİ İKİNCİ OLAY

Merkez’e bağlı Darıcı Mahallesi’nde üç tekerlekli bisikletle geldikleri inşaattan rahat tavırlarla demir çalan 3 şahıs saniye saniye kameralara yansıdı. Şahısların söz konusu sokakta 2 hafta önce de aynı yöntemle hırsızlık yaptığı belirlendi.

Asayiş 21.12.2021, 14:30 21.12.2021, 18:14
3033

Olay, dün sabah saatlerinde Düzce Merkez’e bağlı Darıcı Mahallesi 5858. Sokak’ta meydana geldi.

Havanın aydınlanmamasını ve kimsenin olmamasını fırsat bilen 3 şahıs bir inşaatı kendilerine hedef seçti. Üç tekerlekli bisikletle inşaat alanına gelen şahıslar inşaatta kullanılan demirleri çalarak kayıplara karıştı. Durumu fark eden inşaat sahibi durumu polise haber verdi.

Hırsızlık anı ise inşaatın yanında bulunan evin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde rahat tavırları dikkat çeken şahısların bir süre etrafı kolaçan ettikten sonra güvenlik kamerasını fark ettiği görülüyor. Kameralara aldırmayan hırsızlar demirleri yükleyerek kaçıyor.

Öte yandan 3 hırsızın aynı sokaktaki ilk vukuatı olmadığı ortaya çıktı. 5 Aralık günü de şahısların sokaktaki farklı bir inşaattan aynı aracı kullanarak hırsızlık yaptığı belirlenirken olay yerine gelişleri de yine güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Polis ekiplerinin demir hırsızlarını bulmak için çalışma başlattı.

banner844
Yorumlar (3)
Madur 12 ay önce
Benim insaatimdanda 8 bin tl lik demir caldilar. Bun 3 tekerliler iclerinde hirsizlar cogaldi. Denetim sart.
Özgür 12 ay önce
Yakalayıp vuracann
CAN 12 ay önce
bunlara okkali cezayi vereceksin 1 SENE BEDAVA INSAATDA CALISDIRACAKSIN