banner851

banner955

BALTAYLA SALDIRDI

Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde peşi sıra meydana gelen olaylar henüz hafızalardan silinmezken bu kez adres Akçakoca Sapağı’nda bulunan Şehirlerarası Otobüs Terminali oldu. Terminale elindeki baltayla girerek, cam ve kapıları kıran şahıs korku saçtı.

Asayiş 30.05.2017, 20:30 01.06.2017, 14:08
12832
Düzce'de 2. terminal saldırısı vakası! Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne gelen bir grubun ortalığı savaş alanına çevirmesinden tam 1 ay sonra bu kez benzer bir olay Akçakoca Terminali'nde yaşandı. Eli baltalı bir şahıs, 2 işyerine saldırdı.Elindeki baltayla kapı ve camları kırdı
Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, baltalı bir şahıs Akçakoca Sapağı’nda bulunan Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne girerek dehşet saçtı. G.Ö. isimli şahıs iddiaya göre, elindeki baltayla iki firmanın yazıhanesine zarar verdi. Baltalı şahsın, yazıhanelerin kapı ve camlarını kırdığı öne sürüldü. Elindeki baltayla kapı ve camları kırarak vatandaşları tedirgin eden G.Ö olay yerinden uzaklaşırken, terminale gelen emniyet güçleri olay yerinde incelemelerde bulundu.

 

"Üç gün önce kendi rızasıyla işten ayrıldı"
Baltalı şahsın, yazıhanelerin kapı ve camlarına zarar verdiği anların, güvenlik kameralarına yansıdığı belirtilirken, G.Ö.’nün daha önce terminaldeki bir firmanın yazıhanesinde çalıştığı öne sürüldü. Saldırıya uğrayan firmanın işletmecisi H.Ü. ise G.Ö’nün bir yıl boyunca firmalarında çalıştığını ifade ederek, "Üç gün önce kendi rızasıyla işten ayrıldı. Bu sabah (dün) da kendisiyle beraberdik. Bu saldırıyı neden yaptığıyla ilgili hiçbir fikrim yok.” dedi. H.Ü. zanlıyla aralarında herhangi bir husumetin olmadığını yineledi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Yorumlar (6)
fırat 6 yıl önce
Düzce bu gidişle Adana yı geçecek gibi
Halk 6 yıl önce
Bune Ya Gelen Geçen Terminallere Saldırıyor
vatandaş 6 yıl önce
Şiddet elbette kabul edilecek bir durum değil. ancak terminal amacında çalışmıyor. verdikleri saatte otobüs yok. kısaca vatandaşa hizmet yok. kapansın da umudumuz kalmasın. yoldan elbet bir araca biniyoruz. bu hep böyle oldu..
Yakalansa ne olacak?! 6 yıl önce
İfadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı
Holygan 6 yıl önce
insan canina kiyilmasina karsiyim ama, böyle sapiklar olunca polise tereddütsüz vur emri verilsin, bak bakalim daha sapiklik yapan oluyormu...
Haberci 6 yıl önce
Harika başlık olmuş elinize sağlık
Yeni Sayımız