banner851

banner614

BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz görevden alındı.

banner619
Asayiş 06.09.2017, 21:34 08.09.2017, 09:49
11427

Belediye yetkililerinden alınan bilgiye göre Caymaz’ın görevden alındığına dair kararın mevkidaşı olan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güney tarafından tebliğ edildiği öğrenildi. Başkan Yardımcılığı görevine son verilen Caymaz Belediye Meclis Üyeliği görevine devam edecek.

Caymaz konuyla ilgili Facebook hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

2014 yılından bu yana sürdürmekte olduğum Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Görev aldığım süre içerisinde Düzce'nin menfaatleri doğrultusunda iyi niyet çerçevesinde elimden gelen gayreti göstererek özenle çalıştım. Tüm çalışma arkadaşlarıma, Meclis Üyesi dostlarıma ve Düzce Belediyesi personeline birlikte çalışmaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim.
Ak Parti Belediye Meclis Üyesi olarak görevime devam ediyorum.
ALLAH C.C. herkesin hakkında hayırlar versin.

Kamuoyuna saygıyla arz ederim.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (64)
Hak'tan Yana 4 yıl önce
Bu konuyla ilgili tebrik edilmesi gereken kurum Düzce Belediyesidir. Zira bir kişinin görevine son vermeden ve ona başka bir görev vermeden "görev değişikliği" yapmayı başararak bir ilke imza atmıştır.
Bir son'un habercisidir inşAllah bu...
Savas 4 yıl önce
Murat caymaz duruş bi kişi yediler ama akp akıtacak tezgah oldunu gün gelicek murat caymaz belediyemizde başa gelecek ali güney mehmet keleş anladılar ayaklarının kaycaknı gün gelir devran döner bi millet olarak murat caymazın yanındayız
Aaa 4 yıl önce
Ali güney görevden Alınsınnnnnn !!
Soner 4 yıl önce
Dürüst kal......AFERİN!!!!!
haso 4 yıl önce
tebliğ etmeye en uygun isim ali güney.bir gün ali güneye tebliğ olunur
imam 4 yıl önce
imamlar imam olmiyanlari eliyor nerenin imami acaba millet biliyo devlet bılmiyorsa devletin ayibidir aile şirketi imamlari
HARBİ DÜZCELİ 4 yıl önce
EY BU YORUMLARI YAPAN ARKADAŞLAR SİZ NE YAPTINIZDA BU ADAMA YORUM YAPIYORSUNUZ ALLAH HERKESİN YOLUNU AÇIK ETSİN YİNE SÖYLÜYORUM ADAM GİBİ ADAMDIR MURAT CAYMAZ KARDEŞİM ALLAH BU KARDEŞİME EN GÜZEL YERLER NASİP ETSİN..
ebr 4 yıl önce
Dunyada durust olanlar fazla tutunamazlar helakı siyasette olanlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın