banner851

banner614

BAYRAMDA DA SIKI KONTROL DEVAM EDECEK

Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri tam kapanma sürecinde denetimlere hız kesmeden devam ediyor. Belli saatler arasında faaliyet gösteren işyerlerini denetleyen ekipler, satışı yasaklanan ürünlerin satılıp satılmadığını kontrol eden ekipler, esnaf ve çalışanları hem uyardı hem de bilgilendirdi.

banner619
Asayiş 09.05.2021, 17:00 09.05.2021, 17:48
1884

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, zorunlu temel ihtiyaçlar dışındaki ürünlerin satışına izin verilmeyeceğine dair “Market Tedbirleri” genelgesi doğrultusunda denetimlerini sürdürüyor.

Tam kapanma sürecinde faaliyetlerine izin verilen ve satışı belirlenen ürünlerle ilgili denetimlerini sıklaştıran Düzce zabıta ekipleri, hijyen, sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını da kontrol etti.

Denetim çalışmaları sırasında, işyerlerinde satışına izin verilen ve izin kapsamı dışında kalan ürün kalemleri hakkında bilgilendirme de yapan ekipler ayrıca, pazar günleri kapalı olacak zincir marketlere, ilgili tebligatları da ulaştırıyor. 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecek olan tam kapanma sürecinde ekiplerin çalışmalarına aralıksız devam edeceği belirtildi.

PİDE GRAMAJ DENETİMİ SÜRÜYOR

Zabıta ekipleri, Ramazan ayının son günlerine gelinmesine rağmen pide gramaj denetimlerini de aksatmadan devam ediyor.

Vatandaşların sağlıklı bir şekilde alışveriş yapması ve yayınlanan genelge doğrultusunda gereken önlemlerin alınması için bayram günleri kontrollerin süreceği bildirildi.

Yorumlar (3)
Cemdal 5 ay önce
Şu zabıta ekipleri kapanan küçük esnaflarıda denetlesinler lütfen ne yiyor ne iciyor ev ve işleri kiralarını ödeye bildimi çocukları memur ve fabrikatör çocukları gibi bakkala markete gidebiliyormu diye
luizao 5 ay önce
Buyuk marketler satiyor ama esnafa kontrole gidiliyor
Düzceli 5 ay önce
Kongre koronayı arttırmıyor arkadaşlar ama esnafın hiç korona bulaştırmayacak ürün satması koronayı arttırıyor. Burası Türkiye, hayaldi, gerçek oldu...