banner851

banner955

BELEDİYEDEN HASSASİYET ÇAĞRISI

Düzce bunu da gördü! Şehrin birçok noktasına Düzce Belediyesi ekipleri tarafından yerleştirilen çöp konteynırları son haftalarda tek tek çalınmaya başlandı. Bu 'Pes' dedirten hırsızlık olayının ardından belediyeden 'hassasiyet' çağrısı geldi.

Asayiş 18.06.2020, 11:32 18.06.2020, 12:37
4018
BELEDİYEDEN HASSASİYET ÇAĞRISI
banner1032

Düzce merkezde evsel atıkların toplanması amacıyla muhtelif yerlerde bulunan çöp konteynırlarının çalınması üzerine, Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hırsızlık olayları ile karşılaşılması halinde 153 Beyaz Masa veya emniyet güçlerine bilgi verilmesini istedi.

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Düzce genelinde evsel atıkların toplanması işinde kullanılan muhtelif ebatlardaki çöp konteynırlarının son 45 gün içerisinde çalındığı ihbarları hızla artış göstermiştir, kent temizliği işinin önemli bir parçası olan çöp konteynırlarının cadde ve sokaklarda kullanımlarının sorunsuz devam etmesi ve hırsızlık olaylarının önüne geçilebilmesi adına yer değişikliği, çöp konteynırı kapağının ya da parçalarının alınmaya çalışılması ya da hırsızlık olayları ile karşılaşılması halinde 153 Beyaz Masa ya da emniyet güçlerine hızla bilgi verilmesi, olaya ait plaka bilgisi ve fotoğraf alınması önemle rica olunur.” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (16)
Omer yesildag 2 yıl önce
Hkamu malına halk malina zarar vercek insanlar vatan hainidir sevinende aynen vatan hainidir kapımizdaki aracimiza bahcedeki malina zarar veren nedir.???
Teyfiksikret 2 yıl önce
Görün nasıl şehir yönetiyorsunuz. Millet aç açıkta. Çöpten yiyen normal de ,çöpü satana mı pes diyorsunuz.
sami 2 yıl önce
aç adam herşeyi yapar ben bu yaşıma geldim ilkdefa duyuyorum cöp konteynirlerinin calındıgını millet ac ac
Şahin yaçın 2 yıl önce
Düzce belediyesinden vatandaşa hassasiyetlik çağrısımı?
Emin olun gülesim geldi.
Öncü rtv yede çektiğim hırsızlık olayı videosunuda getirmiştim haber yapmıştınız.
Melen kenarinda bulunan belediye şantiyesinden canım pahasınada olsa hırsızlığa engel oldum.telefonumla kayda aldim hirsizlik anını.hirsizlar kameraya alindiklarini farkedince beni taş yağmuruna tuttular.
Bende emniyete belediyeye bilgi verdim.santiyenin duvarlarını yükseltin yada tel orgu cekin 1 yıl oldu oradan gecerken bakarım halen be tel örgü nede bir duvar örüldü.
Duyarlı oldumda ne oldu?
Hiçç..!
remzi 2 yıl önce
Bekciler sokaklarda dolaşmıyorlarmı .Mobesse ve güvenlik kameraları incelensin ve hırsızlar yakalansın.
Düzceli 2 yıl önce
Günaydın. Uzun zamandır çalınıyor. Atlı arabaları denetlerseniz görürsünüz. Demir kalmadı. Kağıdı suriyeli topluyor. Geriye hırsızlık kaldı
Dağıstanli 2 yıl önce
Acil hattı arayıp ihbar verilmiyor ki arkadaş , telefon açıldığı andan itibaren mahkeme ye çıkmış gibi soru yağdırılıyor. .! Acil hattı değil , hukuk sınavı mübarek. .!!!
Hale 2 yıl önce
Buyle biseyde Düzce'de olur hiç şaşırmadım çünkü düzceye kimse sahip cikmiyo
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur