banner851

banner614

BESİHANE SAHİBİ KUNDAKLAMA İDDİASINDA BULUNDU

Düzce’de alevler, büyükbaş hayvan besihanesini sardı. Çıkan yangında besihane tamamen yanarak kullanılmaz hale gelirken, Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri besihane yolunun dar ve engebeli olması nedeniyle yangına müdahale etmekte zorlandı. Besihane sahibinin olay yerinde polis ekiplerine verdiği ifadede, kundaklama ihtimali üzerinde durduklarını söyledi. Büyük maddi hasarın meydana geldiği yangında, tek teselli ise içeride hayvanın bulunmaması oldu.

Asayiş 21.07.2021, 16:42 21.07.2021, 17:20
3014

Yangın bugün 15:45 sıralarında Merkeze Bağlı Beyciler Mahallesi 1753. Sokak üzerinde bulunan Osman Çetin’e ait büyükbaş hayvan besihanesinde meydana geldi.

Alınan bilgilere göre, büyükbaş havan besihanesinde kimsenin olmadığı sırada henüz belirlenemeyen bir sebepten ötürü yangın çıktı.

Besihaneyi saran alevleri gören vatandaşların ihbarı üzerine, bölgeye çok sayıda Düzce Belediyesi İtfaiye ekibi sevk edildi.

Yangının çıktığı besihanenin yolunun dar ve engebeli olması nedeniyle, itfaiye ekipleri olay yerine ulaşmada ve yangına müdahale etmekte zorlandı.

Çıkan yangında besihanede büyük çaplı maddi hasar meydana gelirken, İtfaiye ekipleri yangını uzun süren çalışmaların ardından kontrol altına alabildi.

İtfaiye ekiplerine, olay yerine toplanan vatandaşlar da yardım etti. Yangında tek teselli ise besihanenin içinde büyükbaş hayvanın bulunmaması oldu.

Olay yerine gelen polis ekiplerine ifade veren besihane sahibi Osman Çetin, yangın sırasında besihanede ve çevresinde kendilerinin bulunmadığını, ancak kundaklama ihtimali üzerinde durduklarını söyledi.

Yangını tamamen kontrol altına alan itfaiye ekipleri, bir müddet daha soğutma çalışması yaparken, yangının çıkış nedeni ile ilgili araştırma başlatıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)