banner851

banner614

BİN 700 KİŞİNİN KATİLİYDİ…

banner619

Bolu’da, İnterpol tarafından aranan ve bin 700 kişinin öldürüldüğü Spyker Katliamı’nın faillerinden DEAŞ’lı terörist Arkan Taha Ahmad şafak operasyonuyla yakalanarak adliyeye sevk edildi.

banner846
Asayiş 04.06.2021, 11:59 04.06.2021, 17:09
7046
banner844

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, daha önceki tarihlerde DEAŞ terör örgütü içerisinde faaliyetlerde bulunan ve İnterpol tarafından aranan Arkan Taha Ahmad’ın Bolu’da yaşadığını tespit etti.

Tabaklar mahallesi Şenel sokak üzerinde yaşadığı belirlenen Ahmad’ı yakalamak için ekipler şafak operasyonu düzenledi.

Şahsın yaşadığı sokağın kapatılarak geniş güvenlik önlemi altında düzenlenen operasyonda Arkan Taha Ahmad gözaltına alındı.

İnterpol tarafından aranan ve hakkında Irak’ın Tikrit kentinde DEAŞ terör örgütü tarafından bin 700 kişinin öldürüldüğü Spyker Katliamı’na katılmak suçundan tutuklanma kararı bulunan Arkan Taha Ahmad, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

(İHA)

Yorumlar (3)
İSTEMİ YABGU 2 hafta önce
İLHANLILAR DEVLETİ HÜLAGÜ HANDAN BERİ SAVAŞ YAPIYORUZ BU ARAPLARLA.ARAPLAR İÇİN TÜRK ASKERİNİN ÇÖLLERDE İŞİ YOK DİYEN KOMUTANA KADAR DEVAM ETMİŞ..NE ÇOK SEVERİZ SİZİ BİZDE...DOLDURUN DOLDURUN..
git işine 2 hafta önce
Musul kerkük Türk şehriydi. Onu bile elimizde tutamadık. Elin ingilizi gelip oraları petrolü sömürdü. Senin komutanın çok akıllı olsaydı oraları elinde tutardı. Bu kafayla bir adım ileri gidemedik Erdoğan gelene kadar.
81 duzceli 2 hafta önce
Otoban olmuşuz
16°
kapalı