banner851

banner614

BİR DEĞİL İKİ DEĞİL!

banner619

D-100 karayolu Kaynaşlı İtfaiye mevkiinde meydana gelen kazada 1 motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazazedenin durumu ciddiyetini korurken aynı mevkide meydana gelen kazalar “Bir ihmal mi var?” sorusunu akıllara getirdi.

banner846
Asayiş 26.04.2017, 16:25 28.04.2017, 10:05
5171
banner844

D-100 Karayolu Ankara-İstanbul istikametinde seyreden Alaaddin E. idaresindeki motosiklet, Kaynaşlı İtfaiye mevkiine geldiği esnada sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaptı. Kaza sonrası yaralı olarak hastaneye kaldırılan Alaaddin E.’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Kazanın meydana geldiği mevkide yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik tek şeritten verilirken Alaaddin E.’nin direksiyon hakimiyetini bu sebeple kaybetmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Aynı yerde geçtiğimiz senelerde de yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı benzer biçimde sağlanmış ve yine can kayıplarının yaşandığı kazalar meydana gelmişti. 

Yorumlar (2)
sami 4 yıl önce
kalıcı konutlar bağlantı yolundaki yolun ortasındaki yarıklar yüzünden bende kaza yapmıştım hastanelik olmuştum bu şekildeki yollar motosikletler için uygun değil direksiyon hakimiyetini kaybettiriyor şuanda yolu yamamışlar ama iş işten gçt
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
E-5'İN HER YERİNDE YAN YOLDAN KARŞIYA GEÇİŞ BOLU'DAKİ GİBİ ALT GEÇİTLERLE OLMALI...