banner851

banner614

BİR GECEDE 5 HIRSIZLIK!

Otomobil hırsızları dün gece yine mesaideydi. Bu kez 3 otomobilin yanı sıra bunlardan ayrı 2 araçtan da müzik tesisatı çalındı. Şehir merkezinde çalınan üç otomobilden ikisi terk edilmiş halde bulunurken, bulunan araçlardan birinin kaza sonucu hasar aldığı görüldü.

banner619
Asayiş 05.12.2016, 11:00 07.12.2016, 11:25
4729
BİR GECEDE 5 HIRSIZLIK!

Düzce’de son iki ayda sıklaşan otomobil hırsızlığı araç sahiplerini tedirginlik yaşatır oldu. Dün gece yine park halindeki 3 otomobil çalınırken, 2 araçta ise müzik tesisatı hırsızlığı yaşandı.

Aziziye ve Mergiç mahallelerinde iki otomobil, Gölyaka ilçesinde de bir otomobil olmak üzere toplam 3 otomobil çalındı. Çalınan iki otomobil terk edilmiş halde bulunurken, polis üçüncü aracı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. Aziziye Mahallesi’nde terk edilmiş halde bulunan araçlardan birinin kaza yaparak hasarlı bir şekilde bırakıldığı öğrenildi.

Diğer yandan otomobil hırsızlığının yanı sıra Aziziye Mahallesi’nde park halinde duran iki aracın müzik sistemleri çalındı. Sabah saatlerinde anlaşılan araç hırsızlığı ve araçlardan yapılan hırsızlık olayları polise bildirildi.

Düzce’de otomobil hırsızlığı olaylarındaki artışa bağlı olarak hırsız ya da hırsızların yakalanması için Düzce Emniyeti’nde oluşturulan özel ekip, çalınan ve hırsızlık olayı yaşanan otomobillerde parmak izi çalışması yaparak olayın kim ya da kimler tarafından gerçekleştirildiğini bulmaya çalışıyor.

Yorumlar (7)
mustafa demır 5 yıl önce
bırı de bizim arabaydı bulundu sukur
Düzceli 5 yıl önce
Merak etmeyin her yer Kamera hersey kontrol altinda mutlaka bulunur veee mutlak surette serbest birakilirlar yasasinnn kanunlar
.. 5 yıl önce
Yeni emniyetin oldugu aziziyede 1 ayda 5 ya da 6 oldu sanırım,o da ilginç.
KAMİL 5 yıl önce
FETÖCÜLERE ceza evinde yer açmak için bütün hırsızları ve suçluları dışarı salmışlar. Allah polisimize, askerimize kolaylıklar versin işleri bir hayli zor, bizede düşen gördüğümüzü zamanında yetkililere iletmek
Nerede kamera 5 yıl önce
Milletin cebindeki parayı almak adına kamera taktınız dört bir yana hadi bulun bakalım şimdi
ferhat 5 yıl önce
bi iki şahin doğan nı yerm olarak bırakılıp izlenmesi lazım .gerci polis yakalasa ne olcak ifade alılım bırakılcak benim aracım çalınmıştı 4 polis oto su peşine takılmıştı ol arta bırakıp yaya kaçıyolar polis aracını bulduk ya kişileri ne yapcan diyor
KENDİ KANUNLARIMIZI MI UY 5 yıl önce
CUMARTESİ SABAHI DA GÖLYAKA DA SABAH 04:00 İLE 06:30 ARALARINDA İTFAİYE GİRİŞİNDE BİR FİAT 131 ÇALMAYA KALKTILAR ARAÇ ÇALIŞTIRAMAYINCA YOLUN ORTASINDA BIRAKIP KAÇMIŞLAR. GEÇEN HAFTA YİNE HABERLERDE VARDI BİR GECEDE YAKALANDI DİYE, NE OLUYOR BU DÜZCE YE, BU İŞİ YAPANLAR DIŞARIDAN MI, NEDEN BULUNMUYOR, NERDEN ÇIKTI BUNLAR.