banner851

banner955

BİR GENÇ İLAÇ İÇEREK CANINA KIYMAK İSTEDİ

22 Yaşındaki Ahmet Eren Y. bu akşam saatlerinde ilaç içerek intihar etmek istedi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılan gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Asayiş 16.10.2022, 21:35 16.10.2022, 21:45
4776
BİR GENÇ İLAÇ İÇEREK CANINA KIYMAK İSTEDİ

Olay bu akşam saatlerinde Orhangazi Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre 22 yaşındaki Ahmet Eren Y. isimli 22 yaşındaki bir genç yüksek miktarda ilaç içerek intihar etmek istedi.

Durumu gören gencin yakınları Düzce 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak ambulans çağırdı. Sağlık ekipleri Ahmet Eren Y'yi Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırdı. Gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (3)
halil üstin 2 ay önce
ya sizin haber kanalı neden bukadar korkak . küfür ve hakaret içermediği halde çoğu yorumu engelliyorsunuz ? kimden neden korkuyorsunuz anlamadım. az cesaretli olun yaa. bütün haber kanallarının altında istediğin yorumu yapabiliyorsun. ama öncü haber eleştirilmekten korktuğu kadar Allahtan korkmuyor ? yanlışmı düşünüyorum
ergün 2 ay önce
ali bey haber zaten yalan haber. daha önce fıtık ameliyatı olan genç ağrıları var diye aç karnına ağrı kesici içiyir. geçmeyince tekrar içiyor. ilacın tarihide geçince hafif bi zehirlenme yaşıyor. ama bu vicdan yoksunu saldırgan haber kanalı gencin geleceği üzerinden oyun oynuyor. bukadar vizcdansızlar. üstelik haberin doğru olmadığını bilerek yapıyorlar. istediğin yere şikayet et bana bişey olmaz kaldırmayacağım diyor. şeref ağızda sakız olmuş adı kalmış.
Ali veli 2 ay önce
Neden açık isim vererek bu insanı teşhir ediyorsunuz? Hırsızların bile ismi açıkça verilmezken psikolojik sorunu olan birini teşhir etmenizi kınıyorum.