banner851

banner614

BİR GÜNLÜK HASILATI DUDAK UÇUKLATTI

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezindeki cadde ve sokaklarda, vatandaşların dini duygularını kullanarak dilencilik yapan şüphelilere yönelik operasyonlar sürüyor. Son olarak Zabıta ekipleri tarafından Çoban mevkiinde yakalanan şahsın üzerinden 875 TL çıktı.

banner846
Asayiş 26.03.2021, 09:49 27.03.2021, 16:43
1658
banner844

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların duygularını sömüren dilencilere göz açtırmıyor.

Zabıta ekipleri son olarak Çoban mevkiinde insanların manevi duygularını sömürerek avuç açan bir kişiyi yakaladı.

Dilenen şahsın üzerinden 875 TL  çıktı.  Zabıta Müdürlüğü Karakoluna getirilen şahsa Kabahatler Kanunu gereğince işlem yapılarak, elde ettiği haksız kazanç Belediye Encümen kararı ile kamuya geçirildi.

“153’E İHBAR EDİN”

Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, dilencilere yönelik mücadelenin süreceği belirtilerek, “Vatandaşlarımızın yardımlaşma duygusunu kötüye kullanma amacı güden ve bu işi meslek haline getiren kişilerle mücadelemiz sürecek. Hemşehrilerimizden ricamız bu tür şahıslara taviz vermemeleri ve 153 Beyaz Masa’yı arayarak bu şahısları ihbar etmeleridir” denildi.

Yorumlar (3)
düzceli 4 ay önce
arkadaşlar hiç biri düzcenin insanı değil...hep dışardan minübüsle bırakıp dilencilik yaptırıyorlar.akşamda toplayıp gidiyorlar..,itibar etmeyiniz.
Düzceli 4 ay önce
Özelikle çoban ışıklarında yaşı çok küçük çocuklar ve elinde bebekle bekleyen şahıslar mevcut bunlar nereden geliyor o soğuklarda bütün gün bir sağa bir sola koşuyorlar trafiğide tehlikeye atıyorlar birde gaziantep caddesinde entarili grup dolaşıyor
düzceli bütçe 4 ay önce
Belediye etki dilenci avına çıksın , bütçe açığına ciddi katkı sağlar, hatta zabıta ekiplerine bu gelirden pay verilse , bütçe fazlası bile verirler