banner851

banner614

BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI...

Jandarma ekipleri, bir uyuşturucu satıcısına daha darbe vurdu. Operasyonda bir kişi gözaltına alınırken, yapılan aramalarda yüksek miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

banner619
Asayiş 23.09.2021, 17:39 23.09.2021, 17:42
2707
BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI...

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’nın il genelindeki uyuşturucu temizliği devam ediyor. Düzce’de Ç.K isimli bir kişinin uyuşturucu madde sattığını tespit eden Düzce İl Jandarma Komutanlığı KOM timleri, zanlıyı teknik ve fiziki takibe aldı.

Jandarma Timleri, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile Ç.K’nin merkeze bağlı Çakırlar Mahallesinde bulunan ev ve tarlasına operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda evde yapılan aramalarda satışa hazır halde 3 kilo 119 gram kubar esrar, ruhsatsız tek kırma tüfek, tarlasında yapılan aramalarda ise 5 kök kenevir bitkisi ele geçirilirken, Ç.K Jandarma ekiplerince gözaltına alınarak işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

Jandarma ekipleri ele geçirilen uyuşturucu maddelere imha edilmek üzere el koyarken, Ç.K’nın ise, Jandarmadaki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (6)
köylü 3 hafta önce
Allah ıslah etsin bunları millet devlet el olalım kurutalım şerefsizleri Allah için bende çekiyom çilesi katil olucam yeminle şerfsiz adamlar
BitirdinizDuzceyi 3 hafta önce
Bahçeșehir, Beçi, Sanayi bölgesi. Oralarıda temizleyin artık bıktık bu pisliklerden
MİSAFİR 3 hafta önce
Ön kapıdan al, arka kapıdan sal. Jandarma ekiplerine sesleniyorum: Zahmet ediyorsunuz. Zaten çıkıyorlar aynı gün. Bari verin adamada içsin ziyan olmasın. Belki dünya bir pislikten kurtulur.
Sua 4 hafta önce
Tebrikler jandarmaya helal olsun.Sanayi de met içenler yüzde otuz oralarada bi bakın neler var esnafın çoğu met iciyo yazık
Misafir 4 hafta önce
Neymiş bu Düzce be son 1 aydır her gün uyuşturucu her gün uyuşturucu haberlerde anneler, babalar çocuklarınızı koruyun bu pis illet uyuşturucu dan
Misafir 4 hafta önce
Neymiş bu Düzce ya son 15 gündür her gun