banner851

banner614

BİR PATPAT KAZASI DAHA

Özellikle yaz aylarında tarım sezonunun başlamasıyla sık sık tarım aracı olarak adlandırılan patpat kazaları gündeme gelirken bir patpat kazası da Beyköy’den geldi.

banner619
Asayiş 28.09.2018, 16:41 29.09.2018, 18:48
2811

Fındık ve tarım sezonunun başladığı yaz aylarında ülke genelinde sürekli patpat kazaları gündeme geliyordu. Tarımda kullanılan patpat kazalarında Düzce’de de ölümlere giden kazalar yaşanmış ve yetkililer patpat konusunda sürekli uyarı yapmıştı.

Yaşanan patpat kazalarına bir yenisi daha eklendi. Edinilen bilgiye göre Beyköy merkezde patpat kullanan R.Ç. kullandığı aracın kontrolünü kaybedince yanında bulunan kızı Gönül Ç. yere düştü. Olayı gören vatandaşlar, hemen 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi.

Kaza yerine gelen ekipler, yaralı kadına olay yerinde ilk müdahaleyi yaptıktan sonra yaralıyı tedavisini yapmak üzere Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürdü.

Ekiplerin kazayla ilgili incelemesi devam ediyor.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (7)
kısa ve öz 3 yıl önce
Aracı plakami kullanıyor sizce.eger ki imkanı olsa jeeple gezmez mi bu vatandaş sence. Ama imkan yok.gariban ayağım yerden kesilsin yeter diyor.he bu arada anlinda yazılmışsa kaza jeeple de olur patpatlada olur. İlk önce KADERE İMAN....
köylü 3 yıl önce
pat pata plaka takılınca neolacak kazalarmı azalacak 15 yılda iki defa otomobillere hurda indirimi geldi taksiye hurda indirimi var 1968 model traktörlere
hurda indirimi yok köylüde neyapsın 10 bine en ucuz ve yeni olan pat patı alıyor
pat yasaklanmalı 3 yıl önce
BU PAT PATLARDAN DOLAYI KABALAK CİVARINDA BİZDE KAZA YAPIYORDUK BUNLAR TRAFİKTE KESİNLİKLE YASAKLANMALI
Seyfi 3 yıl önce
Plakası yok deyen zat millet burnunun keyfinden mi patpat kullanıyo tehlikeli olduğunu bilmiyor mu aklından sütlaç yapayım senin
Faruk 3 yıl önce
Şimdi pat pata binen insanlara kızmayın onlar binmek istermi traktöre pat pata tarım araçlarına ama araba alcak para varmı millette alsa vergisi sigortası krşılayabilicekmi?
Emniyete Sesleniyorum 3 yıl önce
Lütfen bir çare bulunsun. Bunların plakası yok. Vatandaşın canı yanıyor sonra..
Vatandaş 3 yıl önce
Bu haber, güneşin altında kırışan alnından makus talihi okunan sözde milletin efendisi olan köylünün, bir dramatik manifestosudur ve vatansever, çalışkan, ekmek kokan ellerin dramatik bir çığlığıdır. Bu çığlığı duyan var mı?!