banner851

banner614

BİR YOL VERME KAVGASI DAHA

Kurban Bayramı tatilinde ülke genelinde olduğu gibi Düzce’de de sürekli yol verme kavgaları yaşanıyor. Bir yol verme kavgası da D-655 karayolu Düzce Üniversitesi kavşağında yaşandı.

banner619
Asayiş 25.08.2018, 12:32 27.08.2018, 10:34
7443

Yol verme kavgaları son günlerde Düzce’de moda haline geldi. Gölyaka’da yol verme kavgası yüzünden çıkan kavgada silahla 4 kişi yaralanırken bir yol verme kavgası da D-655 karayolu Düzce Üniversitesi kavşağında meydana geldi.

İki otomobilde bulunan şahısların karıştığı kavgada bu kez sopalar konuştu. Önce birbirlerini iterek başlayan kavga, bir tarafın yerden aldığı sopayla gelmesiyle daha da büyüdü. Çevredekiler de kavgayı önlemeye çalıştı.

Uzun süre devam eden yol verme kavgası, vatandaşların sakinleştirme çalışmalarına rağmen bir türlü bitmedi.  Cep telefonuyla çekilen görüntülerin ardından şahısların daha ne kadar kavgaya devam ettikleri ise bilinmiyor.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (13)
Edep 3 yıl önce
Edep araba gibi parayla satın alınmıyor.İnsan olduğunu unutan insanlardan her şey beklenir.
Öğretmen 3 yıl önce
Öyle bir eleştiri yapılmış ki sanki öğretmenler topluma ahlaksızlık öğretiyor. Ailenin ahlaklı yetiştirdiğini kimse bozamaz. Siz trafikte milletle yarış yapın kemer takmayın ona buna el kol yapın çocuğunuzun yanında küfürler savurun çocuğunuz şahit olsun bunlara. Sonra da kendisi araba kullanır yaşa geldiğinde bi adım öteye gitmesinin silaha sopaya sarılmasının sebebi öğretmenler olsun. Siz öğretmene saygı duymayıp böyle konuşun çoluk çocuğunuzun da öğretmene saygı duyup eğitilmesini bekleyin....
Çözüm 3 yıl önce
Eğitim yok ki eğitilememiş insan herşeyi normal görür, okullar gösteri reklam şov siyasi kadro çekişmeleri,fotoğraf paylaşma flört,çingeneliği sosyalleşme gören öğretmen ve müdürlerle dolmuş,çocuklar bir boşlukta geleceklerndn bihaber.
fırat 3 yıl önce
Bir de doğuluların adı çıkmış , devam edin bu gidişle vahşette birinci olursunuz.
Uğur 3 yıl önce
EDS'ler devreye girmeli!
Bu konuda topluma farkındalık eğitimleri verilmeli,
Bu konuda çalışma yapılmalı.
Vatandas 3 yıl önce
Ah ah Allah ıslah etsin küfür etseler ne olur vurdu ne oldu ne kazandı o alanı terk etse o sinir giderdi küfür edenimi hapise atarlar vuranimi Allah akıl versin
adem 3 yıl önce
birakin yesinler biri birlerini bayramda gezmek varkan guzel tatil yapmak varken yatsinlar hastanede bunlara durun deyince anlamazlar.
Vatandaş 3 yıl önce
Bu eşkiya toduncuklarını ceza olarak bir iki sene arap çöllerinde dikenli telli sahra hapishanesinde yatırmak lazım kuzu olurlar kuzu!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın