banner851

banner955

BİRÇOK SUÇTAN ARANIYORDU

Hakkında, “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme”, “Yasaya Muhalefet” ve iki adet “Hakaret” suçundan 2 yıl 8 ay hapis cezası bulunduğu gerekçesi ile yakalama emri olan şahıs Kültür Mahallesi’ndeki bir evde yakalandı.

Asayiş 01.03.2018, 21:14 02.03.2018, 18:10
5471
banner1032

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü infaz ekipleri bugün saat 17:40 sıralarında hakkında yakalama emri bulunan Ahmet K. isimli şahsın Kültür Mahallesi Akasya Sokak’ta bulunan bir apartman dairesinde olduğu duyumu üzerine harekete geçti.
 
Tespit edilen adrese giden polis ekipleri bir süre kapıyı dinlemelerinin ardından içeriden erkek sesleri duyunca kapıyı çaldı. Kapının açılmasının ardından ekipler evde olduğunu gördükleri Ahmet K.’yı yakaladı. Yapılan Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgulamasının ardından şahsın, “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme”, “Yasaya Muhalefet” ve iki adet “Hakaret” suçundan toplam 2 yıl 8 ay 24 güb hapis cezasının bulunduğu tespit edildi.
 
Şahıs işlemler için emniyete götürüldü.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (6)
Düzceli 5 yıl önce
Hangi ahmet bu ahmet
duzceli 5 yıl önce
Fazla ziplamayacaksin inşAllah akillanirsin icerde
Mühendis 5 yıl önce
Ahmet abimiz işinde gücünde düzcede sevilen sayılan biridir seni seviyoruz abim Allah’a emanet ol
zzz 5 yıl önce
doğanlı dallasa da bir gidin kaçak adam kaynıyor
Elif 5 yıl önce
Kimse suçlu değildir. Bir sürükleyen varsa eğer ben buna karşıyım karşı taraf memur diye sen vatandaşı ikinci duruma atamazsın kibir kasılma işlerine gelecekse iş herkes babasının oğlu kibar davranılsa idi kibar karşılık görürdü
vatandaş 5 yıl önce
konuyu bilip de yorum yapıyorsanız açık yazın da biz de bilelim...
14
kapalı