banner851

banner614

BÖLGEYE ÇOK SAYIDA ÇEVİK KUVVET EKİBİ SEVK EDİLDİ…

banner619

Ağa Mahallesine kurulmak istenen Baz İstasyonuna, mahalle halkının tepkisi devam ediyor. Mahalle halkı, bugün baz istasyonunun kurulacağı alana getirilen iş makinesini etten duvar örerek engellemeye çalıştı. Bölgeye çok sayıda çevik kuvvet ve asayiş ekibi sevk edildi. Mahalle Muhtarı Nesim Zengin, baz istasyonuna karşı direnişlerini sürdüreceklerini açıkladı.

banner846
Asayiş 14.06.2021, 11:21 14.06.2021, 14:44
3365
banner844

Ağa Mahallesi 2008 sokakta bulunan fındık bahçesine bir GSM firması tarafından kurulmak istenen baz istasyonuna mahalle halkının tepkisi sürüyor. Bugün baz istasyonunun kurulacağı fındık bahçesine iş makinesinin geldiğini gören mahalleli kadınlar, iş makinesinin önüne etten duvar örerek engellemeye çalıştı.

Bunun üzerine bölgeye Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı çok sayıda Çevik Kuvvet ve Asayiş ekibi sevk edildi. Polis ekipleri, bölgede bekleyişini sürdürerek iş makinesini baz istasyonunun kurulacağı alana sokmak istemeyen mahalle sakinlerini, dağılmaları için ikna etmeye çalışıyor.

Muhtar Zengin, “Ağa Mahallesi hudutlarında Baz İstasyonu istemiyoruz”

Konu ile ilgili Öncü Haber Mikrofonuna konuşan Mahalle Muhtarı Nesim Zengin, mahallelerine baz istasyonu kurdurtmamak için direnişlerini sürdüreceklerini ifade ederek, “Biz halk olarak bu baz istasyonunu burada istemiyoruz. Bizim mahallemizde birçok hasta var. İstemiyoruz kardeşim! Gitsinler bizim mahallemizin dışında başka bir yere kursunlar. Zorla mı yapacaklar?

Baz istasyonunun kurulmak istenen alanın hemen yakınında çocuk parkı var, yine az ileri de yeni yapılacak bir park var, bir de karşısında okul var. Peki bu çocuklara yazık değil mi? Bize baz istasyonunun zararı olmadığını söylüyor, nasıl zararı yok kardeşim. Ben Ağa Köyü Muhtarı olarak, halk olarak bunu burada istemiyoruz. Biz kanser mi olalım? Ben Ağa Köyü hudutları içinde baz istasyonu istemiyorum” diye konuştu.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (7)
Vatandaş 2 ay önce
Verin şunların eline 100 TL sussunlar alamadıkları için hır Hır yapıyorlar oyları para ile satıyordu bunlar
Dogrucu davut 2 ay önce
100 lira verin susarlar diyene soruyorum senin karakterin oyle diye herkesi öyle mi sandin aga mahallesi sagligina sahip cikinca evinin yaninda olan baz istasyonu aklina geldi icin acidi sesini cikaramayip etegine saklandigin icin pisman mi oldun sen zehirleniyosun diye onlar da zehirlensin istiyorsun degil mi
yapılmamalı 2 ay önce
vatandaş istemiyorsa yapılmayacak. Bu kadar basit. Hiçbir şirket vatandaştan üstün değildir.
Adamın teki dibi değil fe 2 ay önce
Adamın teki dibi değil feriştahı gelse yemez kalemşörlük yapmayın. 2 yıl önce yine ağa mahallesinde başka bir alana yapmak istediler halk izin vermedi yine vermeyeceğiz.
adamın teki 2 ay önce
cep telefonu ne kadar az çekerse o kadar çok radyasyon yayar, baz istasyonunun dibinde daha az yayar az çekmesine göre, cahillik yapıyorsunuz.
sen öyle san 2 ay önce
Baz istasyonu 7/24 iyonize radyasyon yayar. yakın mesafede tehlikelidir.
Adam başı 2 ay önce
100 lira verse bu işi hallederdi aslında firma, cimrilik yaptı şimdi uğraşıyor :)