banner851

banner955

BOLU VALİSİ KATLİAM HAKKINDA KONUŞTU

Bolu Seben’de tarla yüzünden iki aile arasında çıkan silahlı çatışmada 4 kişinin öldüğü çok sayıda kişinin yaralandığı olay hakkında konuşan Bolu Valisi Aydın Baruş, bunun Bolu’da hiç beklenmeyen bir olay olduğunu söyleyerek “Vahşet diyebileceğimiz acı bir olay” dedi.

Asayiş 25.02.2018, 11:59
3413
BOLU VALİSİ KATLİAM HAKKINDA KONUŞTU

Bolu’nun Seben İlçesi Çeltikdere Köyü’nde aralarında husumet olduğu öğrenilen Büyüktopaç Ailesi’nde kavga çıktı. Kavga büyüyerek adeta katliama dönüştü Kavgada O.B. isimli şahıs elindeki pompalı tüfek ile vurduğu Ayhan Büyüktopaç, Emine Büyüktopaç, Zekiye Büyüktopaç ve Taşkın Büyüktopaç olay yerinde hayatını kaybederken Soner Büyüktopaç ile Mehmet Büyüktopaç ağır yaralandı.
 
Olay sonrası resmi açıklama yapan Bolu Valisi Aydın Baruş bunu bir vahşet olduğunu söyledi.
  
Vali Baruş; “Bu akşam maalesef üzücü bir olay yaşadık. Silahlı kavgada 4 vatandaşımız hayatını kaybetti. Olayın 2 aile arasındaki arazi tartışması yüzünden kaynaklandığını düşünüyoruz. Şu anda hastanede 5 yaralı var. Bunlardan bir tanesi silahla yaralanmış, diğerlerinde ise hayati tehlike taşıyan yok. İlimizde hiç beklemediğimiz bir olay. Vahşet diyebileceğimiz acı bir olay. Seben ilçemizin tarihi boyunca şahit olmadığı bir olay. Meseleleri konuşarak halletmek varken, bu tür şiddet olaylarına başvurmak insanlık dışı bir durum. Olay tüm boyutları ile soruşturuluyor” dedi.

Haber: A. SARI

banner844
Yorumlar (1)
Aa 5 yıl önce
O köyr muhtar yok mu? Husumet bu noktaya nasıl geldi? Hiç mi haberi yok? Ama bugün muhtarlar acayip havalardalar. Verilen gazla devletin makinesini kendi işlerine kullanmak, köylüye düşman olma eğilimindeler. Yazık.
20
az bulutlu