banner851

banner614

“BOŞANACAĞIM” LAFI ÇILDIRTTI!

Azmimilli Mahallesi’nde eşiyle kavga ettiği öne sürülen koca, iddiaya göre eşinin “senden ayrılacağım” sözüne sinirlenerek kendisine zarar verdi. Hastaneye götürülen ve başından kanlar akan koca tedaviyi reddetti ve kendisini hastaneye götüren polislere de uzun süre direndi.

banner619
Asayiş 09.12.2017, 15:46 11.12.2017, 11:20
7137

Olay saat 14.00 sıralarında Azmimilli Mahallesi Sabır Sokak’ta meydana geldi. İki katlı evin ikinci katında oturan karı koca henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. Çiftin kavga seslerinden rahatsız olan mahalle sakinleri durumu polise bildirdi.

Kafasını duvara vurdu!
İddiaya göre karısına şiddet uygulayan koca karısının kendisinden boşanacağını söylemesi üzerine iddiaya göre kafasını duvara vurarak eli yüzü kan içinde kaldı.Tedavi olmayı reddetti!
Olay yerine gelen polis karı-kocayı gözaltına aldı. Eli yüzü kan içinde kalan ve polisler tarafından hastaneye götürülen koca doktorlara tedaviyi reddettiğini söyledi. Doktorların müdahalesinin arından karı-koca polis karakoluna götürülürken olayla ilgili inceleme sürüyor.Haber; Ş. ÇAKIR

banner844
Yorumlar (1)
yasaklı 4 yıl önce
tanıdığımdan değil. evlenene kadar aile büyüklerini herkesi çiğnerler sonra boşanmaya çalışırlar. toplum olarak aile mefhumunu bitiriyormuyuz ne??