banner851

banner614

BU HALDE ARABA KULLANDILAR

Düzce Şehir merkezinde bulunan Şaguç Köprüsü üzerinde ilginç bir olay meydana geldi. Hareketlerinden şüphelenen otomobil durdurulunca içinde bulunan iki şahıs kullandıkları uyuşturucu nedeniyle baygın halde yakalandı.

banner619
Asayiş 28.08.2018, 09:02 29.08.2018, 15:29
5413

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çevik kuvvet Şube Müdürü Bekir Daşdan ilginç bir olaya şahit oldu. Düzce merkezde bulunan Asar Deresi üzerindeki Şaguç Köprüsü üzerinde bir otomobilin sağ sol yaparak hareket etmesi Daşdan’ı harekete geçirdi.

Daşdan, otomobili durdurduğunda şoför ve arka koltukta oturan bir şahsı yarı baygın halde buldu. Üzerlerinden kimlik çıkmaya şahıslar, yarı baygın halde isimlerini bile söyleyemedi. Bunun üzerine Daşdan, trafik ekiplerini olay yerine çağırdı.Ekipler, şoför olan şahsın ayakta durmakta zorluk çektiğini görünce şahsı ekip arabasına bindirdi. Arabaya bindirilen şahıslara alkol kontrolü yapıldı ancak şahıslarda alkol çıkmadı. 112 Acil Servis ekipleri, uyuşturucu kullandıkları iddia edilen şahısları tedavileri yapılmak için Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırdı. Olayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.


Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (14)
korumayın o zaman 3 yıl önce
satanları korumayın o zaman ihbar edin içenleri de onları koruyarak kendi çocuklarınıza da zarar veriyorsunuz.düzcede uyuşturucu ve fuhuş gırla gidiyor.idam geri gelsin bu ahlaksızlara.zina suç sayılsın.ufacık kızlar uyuşturucu içiyor alkol içiyor.kalıcı konutlar zübeyde hanım arkasındaki park fuhus yuvası alkol yuvası.denetlensin.üniversiten,n ordaki evlerde alem fuhuş uyuşturucu şikayet edin komşular korkmayın.
buldursun 3 yıl önce
Allah satana buldursun belasını aleni aleni internet üzerinden satışı yapılıyor bu hapın.ayrıca düzcede neden escort siteleri günlük kiralık evler ve masaj salonları var.buralar uyuşturucu batağıdır
artık 3 yıl önce
gençler arasında yeni bir hap kullanılıyormuş normalde ağrı kesici reçetesiz satılmıyor ama dikkat edin adı lirika ve çok yaygınlaşmış.
Memo 3 yıl önce
Emniyet uyumuyo dokunamıyo bence emniyetin korktuğuna halk nasıl baş etsin, vatandaş bile biliyor kimin satıcı olduğunu emniyet bilmezmi?
istenirse yakalanır 3 yıl önce
hep kullananlar meydanlarda, ya o mereti satanlar nerede, onları neden bulamıyorsunuz, alan ve kullanan varsa mutlaka satan da var, bu yakaladıklarınızdan öğrenemiyormusunuz,
DüZceli 3 yıl önce
Emniyet gözünü kapasın halk uyuşturucuyu bitirir
ŞANSLA YAŞIYORUZ 3 yıl önce
Müdür tesadüfen şüpheleniyorda öyle ortaya çıkıyor ve bu kişiler hergün trafik ve toplumun içinde vay halimize şanslı günler geçiriyoruz demekki.
Ali Kıl 3 yıl önce
Bunları sallandıracaksın dar ağacında pis herifler milletin canına kast eden bunların idamla yargılanması lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın