banner851

banner614

“BU KADAR MI İNSANLIKTAN ÇIKTIK?”

banner619

Düzce’de vatandaşların, yakınlarının mezarlarına diktiği çiçekler kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından sökülerek çalındı. Çiçeklerin çalınması üzerine şaşkına dönen vatandaşlar “bu kadar mı insanlıktan çıktık, mezarlığa dikilen çiçekler çalınmış” sözleriyle durumdan yakındı.

banner846
Asayiş 03.04.2021, 12:00 03.04.2021, 19:35
1928
banner844
banner785

Düzce’de bir vatandaş, baharın gelmesiyle annesiyle birlikte 3 hafta önce Azmimilli Mahallesi’nde bulunan Düzce Şehir Mezarlığı’nda bulunan babasının kabrine çiçekler dikti.

Geçtiğimiz cuma günü dua etmek ve çiçekleri sulamak üzere yeniden mezarlığa giden vatandaş, mezarın üzerine diktiği çiçeklerden bir kısmının yerinde olmadığını görünce şok yaşadı. Mezarın üzerinde bulunan çiçekleri bile çalmaktan geri durmayan hırsız ya da hırsızlar ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti.

“BU KADAR MI İNSANLIKTAN ÇIKTIK?”

Yaşanan çalınma olayı üzerine mezarın resmini çekerek 0542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na şikâyetlerini dile getiren vatandaş “3 hafta önce babamın mezarına çiçekler diktik. Cuma günü geldiğimizde 6 tanesi sökülerek çalınmış. Bu kadar mı insanlıktan çıktık?” ifadeleriyle mezardaki çiçekleri çalanlara seslendi.  

HABER: M.KİLELİ

Yorumlar (7)
Nursel 1 hafta önce
Allah kahretsin,biz para verip çiçek alıyoruz, onlar çalıyor, kırılsın o elleriniz inşAllah,
Rasim 1 hafta önce
Mezarlıklar müdürünü ANCA YOL OLAN YERLERİ KAPATIP YOL OLMAYAN ASFALT OLMAYAN YERLERİ KAPI KOYAR ŞEHİR MEZARLIĞI BALİCİ YATAĞI HERYERİ KAPATTIN COK GUZEL GUVENLİK KAMARASI BEKCİ NERDE DAHA SOYLEMEK İSTEMİYOZ MEZARLIKTA NE PAZARLIKLAR DONÜYOR AĞACLAR KESİLİYOR NOLDU HADİ HABER YAPIN VAZİFESİNİ MALESEF YAPMIYOR ÖNCÜ AİLESİ UYUMAYIN HABER HAPIN
CAN 1 hafta önce
BUNLAR INSAN DEYIL SEYTAN CALANLAR BIRGÜN KENDILERINE ÖLECEK
Vatandaş 2 hafta önce
Ne zamandan beri bir mezarın üstünden alınan çiçek harama geçer adı olmuş ciceksever
Harbici 2 hafta önce
Çalınmamıştır,bir çiçeksever tarafından yeri değiştirilmiştir.
Aa 2 hafta önce
Balık baştan kokar.
Düzce li 2 hafta önce
Valla düzce şehir mezarlığından 2 yıldır mezarımız üzerinden çalınıyor çiçekler biz alıp ekiyoruz 3-5 güne bakıyoruz çalınmış yazık nerede insanlık
11°
kapalı